Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w naszej bibliotece

W ramach obchodów majowego Tygodnia Bibliotek (8-15 maja) zorganizowaliśmy wiele atrakcji dla naszych uczniów. Jedną z nich była akcja „Zdrowa przekąska za książkę”, w ramach której każdy wypożyczający książkę 9 maja otrzymywał jabłko i los na loterię. Tego dnia można było również wziąć udział w konkursach bibliotecznych i otrzymać dodatkowy los. Spośród wszystkich losów we środę 10 maja rozlosowaliśmy 50 maskotek. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych zabawach.