Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w naszej bibliotece

W ramach obchodów majowego Tygodnia Bibliotek (8-15 maja) zorganizowaliśmy wiele atrakcji dla naszych uczniów. Jedną z nich była akcja „Zdrowa przekąska za książkę”, w ramach której każdy wypożyczający książkę 9 maja otrzymywał jabłko i los na loterię. Tego dnia można było również wziąć udział w konkursach bibliotecznych i otrzymać dodatkowy los. Spośród wszystkich losów we środę 10 maja rozlosowaliśmy 50 maskotek. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych zabawach.