Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów SP 6 w  roku szkolnym 2023/2024

Zajęcia logopedyczne dla klas I – wtorek, 12.30- 13.15 – Grażyna Franczuk

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – Jolanta Horbowiec:

klasy VI- VII poniedziałek 7. lekcja (13.50- 14.45)

klasy VIII poniedziałek 8 lekcja (14.45- 15.30)

Edukacja wczesnoszkolna

Zajęcia wyrównujące wiedzę

  1. Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa I a, b, c, sala 205, druga i czwarta środa miesiąca od 12.40 do 13.20 – Dorota Iwaniuk
  2. Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasa 1a, b, c, sala 203, pierwsza i trzecia środa miesiąca od 12.40 do 13.20 – Elżbieta Szyc
  3. Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa II a, b, c, sala 209, dwa razy w miesiącu od 12.55 do 13.40 czwartek – Ewa Romaniuk
  4. Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasa II a, b, c, sala 211, dwa razy w miesiącu od 12.55 do 13.40 czwartek – Agnieszka Mieleszczuk
  5. Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego i matematyki klasa III a, b, sala 208, od 11.50 do 12.35 poniedziałek – Alina Sosik

Zajęcia rozwijające zainteresowania

  1. Zajęcia szachowe, środa 12.55 – 13.40 sala 210 – Małgorzata Szendel
  2. Zajęcia matematyczno – przyrodnicze, czwartek co dwa tygodnie od 12.55 do 13.40, sala 211 klasa II b – Agnieszka Mieleszczuk
  3. Zajęcia matematyczno – przyrodnicze, czwartek co dwa tygodnie od 12.55 do 13.40, sala 209 klasa II c – Ewa Romaniuk
  4. Zajęcia z matematyki poniedziałek co dwa tygodnie od 11.50 do 12.35, sala 210, klasa II a – Małgorzata Szendel