Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Sukcesy sportowe uczniów

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024  W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.

Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów sportowych
p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj.

SIATKARZE  SĄ TRZYKROTNYMI MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA W ROZGRYWKACH SZKOLNYCH

3  ZŁOTE MEDALE –  TO WSZYSTKIE, KTÓRE SZKOŁA MOGŁA ZDOBYĆ W TYM ROKU !!!

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE / MISTRZOSTWA POLSKI

  • IX miejsce – Ogólnopolskie (Mistrzostwa Polski) Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców „czwórki” 30.05-2.06.2024 GłuchołazyNorbert Myć, Hubert Mościcki, Oskar Kolano, Mateusz Wawrzak, Paweł Hordjewicz, Patryk Maliszewski, Marcel Michalczyk kl. 6a
    Karol Maj, Krystian Smoleń, Piotr Hryciuk kl. 5a.
  • I miejsce – 1/8 Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej
    23-24.03.2024 Biała Podlaska
  • IV miejsce – ¼ Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej
    05-07.04.2024 BydgoszczPatryk Rogulski, Szymon Maliszewski kl. 8a
    Artur Jędrych, Jan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 8b
    Wiktor Najdyhor , Olivier Bogucki, Alan Piotrowicz, Ignacy Romaniuk, Marcel Mackiewicz,
    Piotr Uss kl. 7a, Szymon Smoliński, Michał Jasiński  – absolwenci
  • VIII miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolnośląskie 2024, 7-9.05.2024 WałbrzychWiktor Najdyhor , Olivier Bogucki, Alan Piotrowicz, Ignacy Romaniuk, Marcel Mackiewicz,
    kl. 7a, Jan Jadczuk kl. 8b ( jako kadra województwa lubelskiego)
  • III miejsceOgólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców „Siatkarskie Trójki” 28.10.2023 Ostrołęka
    Karol Maj, Krystian Smoleń, Kacper Szołucha kl. 5a, Karol Karwowski SP 3 Międzyrzec Podl.
  • Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców „V’ BALL TALENTS CUP” (3 turnieje)
    Lublin
    29.10.2024
    I miejsce trójki-
    Karol Maj, Krystian Smoleń, Piotr Hryciuk kl. 5a, Karol Karwowski SP 3 Międzyrzec Podl.
    IV miejsce dwójki – Adam Jakóbczuk,Jakub Szymański, Szymon Firsiuk kl. 4a
  • Biała Podlaska 21.01.2024
    I miejsce trójki-
    Karol Maj, Krystian Smoleń, Piotr Hryciuk kl. 5a, Karol Karwowski SP 3 Międzyrzec Podl.
    VII miejsce trójki – Kacper Szołucha, Piotr Hryciuk, Alex Sagan kl. 5a
  • Lublin 03.03.2024
    I miejsce trójki- Karol Maj, Krystian Smoleń, Piotr Hryciuk kl. 5a, Karol Karwowski SP 3 Międzyrzec Podl.
    VII miejsce trójki Kacper Szołucha, Piotr Hryciuk, Alex Sagan kl. 5a
    VI miejsce dwójki – Jakub Szymański, Szymon Firsiuk kl. 4a
  • VI miejsce – Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Chłopców WOLA CUP kat. trójki
    25.11.2023Warszawa

  • Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców METRO WARSZAWA
    9-10.12.2023
     II miejsce trójki –
    Karol Maj, Krystian Smoleń, Kacper Szołucha, Karol Karwowski SP 3 Międzyrzec Podl.
  • III miejsce czwórki – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński, Norbert Myć, Patryk Maliszewski, Mateusz Wawrzak kl. 6a
  • III miejsce – Ogólnopolski Turniej  Siatkowej Piłki Chłopców kat. trójki 18.11.2023 Kobyłka
    Karol Maj, Krystian Smoleń, Kacper Szołucha, Karol Karwowski SP 3 Międzyrzec Podl.

UCZNIOWIE SZKOŁY W KADRACH WOJEWÓDZKICH

  • Olivier Bogucki kl. 7a – zgrupowanie kadry Polski U-14 10-17.12.2023 Węgierska Górka
  • Alan Piotrowicz kl. 7a – zgrupowanie kadry Polski U-15 28.05.-01.06.2024 Gdynia
  • Reprezentanci Kadry Wojewódzkiej Nadziei Olimpijskich w Piłce Siatkowej:
     Patryk Rogulski kl. 8a, Artur Jędrych kl. 8b, Wiktor Najdyhor kl. 7a, Szymon Smoliński – absolwent ( IV miejsce na RTNO 17-19.05.2024 Kielnarowa)
  • Reprezentant Kadry Regionu Wschód na Ogólnopolski Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych 2-4.06.2024Olsztyn
    Patryk Rogulski kl. 8 a
  • Reprezentanci Kadry Wojewódzkiej Młodzika OOM w Piłce Siatkowej:
    Wiktor Najdyhor , Olivier Bogucki, Alan Piotrowicz, Ignacy Romaniuk, Marcel Mackiewicz,
    Piotr Uss kl. 7a, Jan Jadczuk kl. 8b
  • Reprezentanci Kadry Wojewódzkiej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych:

Hubert Mościcki, Norber Myć, Oskar Kolano, Paweł Hordjewicz kl. 6a
Karol Maj, Krystian Smoleń, Kacper Szołucha, Piotr Hryciuk kl. 5a

  • Reprezentanci Campu Regionu Wschód Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

5-7.04.2024 Biała Podlaska
Norbert Myć kl. 6 a, Karol Maj, Kacper Szołucha, Krystian Smoleń kl. 5 a

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce, zloty medal – Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców 12.03.2024 Biała Podlaska
    Artur Jędrych, Jan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 8b,
    Patryk Rogulski, Szymon Maliszewski kl. 8a

Wiktor Najdyhor, Ignacy Romaniuk, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Alan Piotrowicz,
Piotr Uss, Krzysztof Romaniuk 7a

  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. „czwórki” 22.02.2024 Biała PodlaskaNorbert Myć, Hubert Mościcki, Oskar Kolano, Mateusz Wawrzak, Paweł Hordjewicz, Patryk Maliszewski, Marcel Michalczyk, Khachik Aslanyan, Aleksander Krześliński, Remigiusz Baj,
    kl. 6a, Karol Maj, Krystian Smoleń – kl. 5a.
  • I miejsce – Mistrzostwa  Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej
    w Siatkówce Plażowej Chłopców
     14.06.2024 ŚwidnikArtur Jędrych, Jan Jadczuk kl. 8b, Wiktor Najdyhor kl. 7a
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving”  kat. „trójki”  21.04.2024 Lublin
    Karol Maj, Krystian Smoleń, Kacper Szołucha kl. 5a, Karol Karwowski z UKS Trójka Międzyrzec (AWANS do Mistrzostw Polski, Katowice 27-30.06.2024)
  • III miejsce, brązowy medal – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving”  kat. „czwórki”  21.04.2024LublinHubert Mościcki, Norbert Myć, Oskar Kolano kl. 6a, Karol Maj kl. 5a  
    (AWANS do Mistrzostw Polski, Katowice 27-30.06.2024)
  • V miejsce – Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving”  kat. „czwórki” 21.04.2024LublinPatryk Maliszewski, Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak, Paweł Hordjewicz, Marcel Michalczuk kl. 6a, Krystian Smoleń kl. 5a
  • Mistrzostwa Województwa „Kinder Joy of Moving” w Minisiatkówce Plażowej Chłopców U-12  26.05.2024 LublinI miejsce, złoty medal – Karol Maj kl. 5a, Karol Karwowski z UKS Trójka Międzyrzec (AWANS do Mistrzostw Polski, Kołobrzeg 4-7.07.2024)
    II miejsce, srebrny medal – Krystian Smoleń, Piotr Hryciuk kl. 5a
    (AWANS do Mistrzostw Polski, Kołobrzeg 4-7.07.2024)
  • Mistrzostwa Województwa „Kinder Joy of Moving” w Minisiatkówce Plażowej Chłopców U-13  26.05.2024 Lublin
    V miejsce – Hubert Mościcki, Norbert Myć kl. 6aVI miejsce – Oskar Kolano, Mateusz Wawrzak kl. 5a

  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej sezon 2023/2024  09.03.2024Patryk Rogulski, Szymon Maliszewski kl. 8a
    Artur Jędrych, Jan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 8b
    Wiktor Najdyhor , Olivier Bogucki, Alan Piotrowicz, Ignacy Romaniuk, Marcel Mackiewicz,
    Piotr Uss kl. 7a
    Szymon Smoliński, Michał Jasiński  – absolwenci
  • Mistrzostwa Województwa Młodzików w Siatkówce Plażowej  09.06.2024 Lublin
    III miejsce, brązowy medal  – Artur Jędrych kl. 8b, Wiktor Najdyhor kl. 7a

IV miejsce – Alan Piotrowicz, Olivier Bogucki kl. 7 a

  • Turnieje o Mistrzostwo Województwa Młodzików
    II miejsce –
    Biała Podlaska 7-8.10.2023
    I miejsce – Biała Podlaska 05.11.2023

I miejsce – Świdnik 09.12.2023
I miejsce –
Poniatowa 20.01.2024
I miejsce –
Biała Podlaska 09.03.2024

Patryk Rogulski, Szymon Maliszewski kl. 8a, Artur Jędrych, Jan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 8b
Wiktor Najdyhor , Olivier Bogucki, Alan Piotrowicz, Ignacy Romaniuk, Marcel Mackiewicz,
Piotr Uss kl. 7a

  • Festiwal Minisiatkówki Chłopców kat. czwórki 07.10. 2023 Biała Podlaska
    I miejsce
    Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński, Norbert Myć, Patryk Maliszewski kl. 6a

III miejsceOskar Kolano, Mateusz Wawrzak, Paweł Hordjewicz, Khachik Aslanyan kl. 6a

  • Turniej Minisiatkówki Chłopców „TRÓJKA CUP” kat. trójki 11.11.2023 Międzyrzec Podl.

II miejsce – Karol Maj, Krystian Smoleń, Kacper Szołucha kl. 5a, Karol Karwowski SP 3 Międzyrzec Podl.
V miejsce – Piotr Hryciuk, Alex Sagan, Bartosz Dejneka, Alan Kupiński kl. 5a

  • Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. czwórki 03.12.2023
    II miejsceHubert Mościcki, Michał Gwiaździński, Norbert Myć, Patryk Maliszewski kl. 6a

V miejsceOskar Kolano, Mateusz Wawrzak, Paweł Hordjewicz, Khachik Aslanyan, Marcel Michalczyk, Remigiusz Baj kl. 6a

  • Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. trójki 03.12.2023

I miejsce Karol Maj, Krystian Smoleń, Kacper Szołucha, Piotr Hryciuk  kl. 5a
V miejsce – Bartosz Dejneka, Alex Sagan, Szymon Mochnacz kl. 5a

  • Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. dwójki 03.12.2023

VII miejsce Adam Jakóbczuk, Jakub Szymański kl. 4a

  • ZAWODY  REJONOWE
  • I miejsce – ½ Mistrzostw  Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców 05.03.2024Biała PodlaskaArtur Jędrych, Jan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 8b,
    Patryk Rogulski, Szymon Maliszewski kl. 8a

Wiktor Najdyhor, Ignacy Romaniuk, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Alan Piotrowicz,
Piotr Uss, Krzysztof Romaniuk 7a

  • I miejsce – ½ Mistrzostw  Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców 24.05.2024 Biała Podl.
    Artur Jędrych, Jan Jadczuk kl. 8b, Wiktor Najdyhor kl. 7a
  • I miejsce – ½ Mistrzostw  Województwa Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. „czwórki” 19.02.2024 Biała PodlaskaNorbert Myć, Hubert Mościcki, Oskar Kolano, Mateusz Wawrzak, Paweł Hordjewicz, Patryk Maliszewski, Marcel Michalczyk, Khachik Aslanyan, Aleksander Krześliński, Remigiusz Baj,
    kl. 6a, Karol Maj, Krystian Smoleń – kl. 5a..
  • Rejonowy Turniej Minisiatkówki Chłopców „Kinder Joy of Moving”
    Międzyrzec Podlaski 17.03.2024
  • DWÓJKI
    V miejsceAdam Jakóbczuk, Jakub Szymański kl. 4a.
    VI miejsceFirsiuk Szymon kl. 4a, Kulik Jan, Szyc Stanisław NSP im. J. Korczaka

  • TRÓJKI
    I miejsce
    Karol Maj, Krystian Smoleń kl. 5 a, Karol Karwowski z SP 3 Międzyrzec Podl.
    III miejsceKacper Szołucha, Piotr Hryciuk, Alex Sagan 5a
    V miejsceBartosz Dejneka, Szymon Mochnacz, Alan Kupiński, Leon Dudzinski kl. 5a
  • CZWÓRKI

I miejsceHubert Mościcki, Norbert Myć,  Oskar Kolano kl. 6 a, Karol Maj, Karol Karwowski z SP 3 Międzyrzec Podl.
III miejsce
Paweł Hordjewicz, Patryk Maliszewski, Mateusz Wawrzak, Marcel Michalczuk
kl. 6 a, Krystian Smoleń kl. 5a.
IV miejsceKhachik Aslanyan, Aleksander Krześliński, Remigiusz Baj, Dominik Kierczuk  kl.6a

  • Rejonowy Turniej Minisiatkówki Chłopców „Kinder Joy of Moving”
    Biała Podlaska 05.04.2024

  • TRÓJKI
    I miejsce
    Karol Maj, Krystian Smoleń kl. 5a, Karol Karwowski z SP 3 Międzyrzec Podl.
    II miejsceKacper Szołucha, Piotr Hryciuk, Alex Sagan 5a
    III miejsceBartosz Dejneka, Szymon Mochnacz, Alan Kupiński, Leon Dudziński kl. 5a
    V miejsce – Mateusz Gajosz, Karol Wsuł, Kacper Darczuk kl. 5a
  • CZWÓRKI

I miejsceHubert Mościcki, Norbert Myć,  Oskar Kolano kl. 6 a, Karol Maj, Karol Karwowski z SP 3 Międzyrzec Podl.
II miejsce
Paweł Hordjewicz, Patryk Maliszewski, Mateusz Wawrzak, Marcel Michalczuk
kl. 6 a, Krystian Smoleń kl. 5a.
IV miejsceKhachik Aslanyan, Aleksander Krześliński, Remigiusz Baj, Dominik Kierczuk  kl.6a

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów sportowych
p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj
.

6 ZŁOTYCH MEDALI SIATKARZY W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 – TO WSZYSTKIE, KTÓRE BYŁY DO ZDOBYCIA!!!

ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE

  • X miejsce – Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców „czwórki” 1-4.06.2023 Głuchołazy
    Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Ignacy Romaniuk, Piotr Uss, Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk, Krzysztof Romaniuk kl. 6a, Janek Jadczuk kl. 7b, Michał Gwiaździński kl. 5a.
  • III miejsce – 1/8 Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej 18-19.03.2023 Rzeszów
    Mateusz Geresz, Filip Szubarczyk, Michał Jasiński, Szymon Huczko, Michał Dawidziuk kl 8 a Szymon Smoliński, Igor Czyrko kl. 8 c, Szymon Maliszewski, Artur Jędrych kl. 7 a, Jakub Żeleźnick kl. 7 b.
  • XVII miejsceMistrzostwa Polski w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” kat. „dwójki”. 7-9.07.2023 Gliwice
    Karol Maj, Krystian Smoleń kl. 4 a, Karol Karwowski z UKS Trójka Międzyrzec

ZAWODY WOJEWÓDZKIE

Siatkarze naszej szkoły sześciokrotnie stawali na najwyższym podium mistrzostw województwa w różnych kategoriach wiekowych:

  • I miejsce, zloty medal – Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców 08.03.2023 Świdnik
    Mateusz Geresz, Filip Szubarczyk, Michał Jasiński, Szymon Huczko, Michał Dawidziuk – kl. 8aSzymon Smoliński – kl. 8c, Artur Jędrych, Jakub Żeleźnicki kl. 7b, Szymon Maliszewski, Szymon Chałas kl. 7a, Oleksandr Batiuk kl. 8d
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. „czwórki” 17.03.2023 Świdnik
    Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Ignacy Romaniuk, Piotr Uss, Alan Piotrowicz, Krzysztof Romaniuk, Maciej Pasternak, Marceli Semeniuk, Jakub Adamowski kl. 6a, Janek Jadczuk kl. 7b, Michał Gwiaździński, Hubert Mościcki kl. 5a.
  • I miejsce, zloty medal – Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców 12.06.2023 ŚwidnikSzymon Chałas kl. 7a, Artur Jędrych kl. 7b, Mateusz Geresz kl. 8a
  • Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” kat. „dwójki”. 23.04.2023
    I miejsce, złoty medal –
    Karol Maj kl. 4 aj, Karol Karwowski z UKS Trójka Międzyrzec (AWANS do Mistrzostw Polski)
  • V miejsce – Krystian Smoleń, Piotr Hryciuk kl. 4 a
  • Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” kat. „trójki”. 23.04.2023
    I miejsce, złoty medal –
    Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński, Patryk Maliszewski, Norbert Myć kl. 5 a (AWANS do Mistrzostw Polski)
  • IV miejsce – Oskar Kolano, Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak, Marcel Michalczuk kl. 5 a
  • VII miejsce – Paweł Hordjewicz, Aleksander Krześliński, Remigiusz Baj, Dominik Kierczuk kl.5a
  • Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” kat. „czwórki”. 23.04.2023
  • I miejsce, złoty medal – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor, Ignacy Romaniuk kl. 6 a, Janek Jadczuk kl. 7 b, Jakub Jurkowski z Międzyrzeckiej Trójki (AWANS do Mistrzostw Polski)

IX miejsce Piotr Uss, Marceli Semeniuk, Alan Piotrowicz, Krzysztof Romaniuk, Maciek Pasternak kl. 6 a, Piotr Głuchowski SP im. J. Korczaka

  • IV miejsce- Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej sezon 2022/2023 05.03.2023
    Mateusz Geresz, Filip Szubarczyk, Michał Jasiński, Szymon Huczko, Michał Dawidziuk kl 8 a Szymon Smoliński, Igor Czyrko kl. 8 c, Szymon Maliszewski, Artur Jędrych kl. 7 a, Jakub Żeleźnick kl. 7 b.
  • III miejsce, brązowy medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Siatkówce Plażowej 9.06.2023 Szymon Chałas kl. 7a, Artur Jędrych kl. 7b

  • VI miejsce – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Siatkówce Plażowej 9.06.2023 Mateusz Geresz, Michał Jasiński kl. 8 a
  • Turnieje o Mistrzostwo Województwa Młodzików
    III miejsce –
    Chełm 14-15.10.2022
    IV miejsce – Opole Lubelskie 19.11.2022

I miejsce – Biała Podlaska 15.01.2023
III miejsce –
Kraśnik 27.02.2023
III miejsce –
Opole Lubelskie 05.03.2023

Mateusz Geresz, Filip Szubarczyk, Michał Jasiński, Szymon Huczko, Michał Dawidziuk kl 8 a Szymon Smoliński, Igor Czyrko kl. 8 c, Szymon Maliszewski, Artur Jędrych kl. 7 a, Jakub Żeleźnick kl. 7 b.

  • Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. czwórki 04.12.2022
    I miejsceOlivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor, Ignacy Romaniuk, Marceli Semeniuk kl. 6 a, Jakub Jurkowski SP 3 Międzyrzec Podl.

III miejsceAlan Piotrowicz, Piotr Uss, Krzysztof Romaniuk, Jakub Adamowski, kl. 6 a, Jan Jadczuk kl. 7 b

  • Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. trójki 04.12.2022

II miejsce Hubert Mościcki, Michał Gwiaździńsk, Norbert Myć, Patryk Maliszewski kl. 5 a

  • Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. dwójki 04.12.2022

II miejsce Karol Maj kl. 4 a, Karol Karwowski SP 3 Międzyrzec Podl.

  • III miejsce – Kacper Szołucha, Bartosz Dejneka, Alan Kupiński kl. 4 a
  • Ogólnopolski Turniej Minisiatkówski Chłopców w Wołominiekat. dwójki 03.06.2023III miejsce Karol Maj, Krystian Smoleń kl. 4 a, Karol Karwowski SP 3 Międzyrzec Podl.

  • Ogólnopolski Turniej Minisiatkówski Chłopców Arena Cup w Tomaszowie Mazowieckimkat. dwójki 10.06.2023V miejsce Karol Maj, Krystian Smoleń kl. 4 a, Karol Karwowski SP 3 Międzyrzec Podl.

  • Ogólnopolski Turniej Minisiatkówski Chłopców Arena Cup w Tomaszowie Mazowieckimkat. trójki 10.06.2023V miejsce Hubert Mościcki, Michał Gwiaździńsk, Norbert Myć, Patryk Maliszewski kl. 5 a

UCZNIOWIE SZKOŁY W KADRACH WOJEWÓDZKICH

  • Reprezentanci Kadry Wojewódzkiej Nadziei Olimpijskich w Piłce Siatkowej:
    Szymon Smoliński, Igor Czyrko kl. 8 c, Mateusz Geresz, Szymon Huczko kl. 8 a, Szymon Chałas kl. 7 a
  • Kadra Wojewódzka Młodzika OOM (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) w Piłce Siatkowej:
    Szymon Smoliński kl. 8 c, Michał Jasiński kl. 8 a, Artur Jędrych, Szymon Maliszewski kl. 7 a, Jakub Żeleźnicki kl. 7 b
  • Kadra Wojewódzka Siatkarskich Ośrodków Szkolnych:

Olivier Bogucki, Wiktor Najdyhor, Alan Piotrowicz, Ignacy Romaniuk, Marcel Mackiewicz, Piotr Uss, Marceli Semeniuk kl. 6 a, Janek Jadczuk kl. 7 b,
Hubert Mościcki, Michał gwiaździński kl. 5 a.

  • ZAWODY REJONOWE
  • I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców 22.02.2023
    Mateusz Geresz, Filip Szubarczyk, Michał Jasiński, Szymon Huczko, Michał Dawidziuk – kl. 8aSzymon Smoliński – kl. 8c, Artur Jędrych, Jakub Żeleźnicki kl. 7b, Szymon Maliszewski, Szymon Chałas kl. 7a, Oleksandr Batiuk kl. 8d
  • I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców 07.06.2023 Biała Podl.Szymon Chałas kl. 7a, Artur Jędrych kl. 7b, Mateusz Geresz kl. 8a
  • I miejsce –½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. „czwórki” 14.03.2023
    Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Ignacy Romaniuk, Piotr Uss, Alan Piotrowicz, Krzysztof Romaniuk, Maciej Pasternak, Marceli Semeniuk, Jakub Adamowski kl. 6a, Janek Jadczuk kl. 7b, Michał Gwiaździński, Hubert Mościcki kl. 5a.
  • Rejonowy Turniej Minisiatkówki Chłopców Kinder Joy of Moving
    Międzyrzec Podlaski 04.03.2023
    DWÓJKI

    I miejsceKarol Maj, Krystian Smoleń kl. 4 a, Karol Karwowski z SP 3 Międzyrzec Podl.
    II miejsceKacper Szołucha, Piotr Hryciuk, Alan Kupiński. 4 a
    VIII miejsceAlex Sagan, Bartosz Dejneka kl. 4 a
  • TRÓJKI
    I miejsce
    Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński, Patryk Maliszewski, Norbert Myć kl. 5 a
    III miejsceOskar Kolano, Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak, Marcel Michalczuk kl. 5 a
    V miejscePaweł Hordjewicz, Aleksander Krześliński, Remigiusz Baj, Dominik Kierczuk kl.5a
  • CZWÓRKI

I miejsceOlivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor, Ignacy Romaniuk kl. 5 a, Janek Jadczuk kl. 7 b, Jakub Jurkowski SP 3 Międzyrzec Podl.
V miejscePiotr Uss, Marceli Semeniuk, Alan Piotrowicz, Krzysztof Romaniuk, Maciek Pasternak kl. 6 a, Piotr Głuchowski SP im. J. Korczaka

  • Rejonowy Turniej Minisiatkówki Chłopców Kinder Joy of Moving
    Biała Podlaska 01.04.2023
    DWÓJKI

    I miejsceKarol Maj kl. 4 a, Karol Karwowski z SP 3 Międzyrzec Podl.
    II miejsceKrystian Smoleń, Piotr Hryciuk kl. 4 a
    IV miejsceKacper Szołucha, Alan Kupiński. 4 a
    VIII miejsceBartosz Dejneka, Alex Sagan 4 a
    IX miejsceSzymon Mochnacz, Leon Dudziński 4 a

  • TRÓJKI
    I miejsce
    Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński, Patryk Maliszewski, Norbert Myć kl. 5 a
    II miejsceOskar Kolano, Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak, Marcel Michalczuk kl. 5 a
    V miejscePaweł Hordjewicz, Aleksander Krześliński, Remigiusz Baj, Dominik Kierczuk, Filip Obrępalski kl.5a
  • CZWÓRKI
  • I miejsceOlivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor, Ignacy Romaniuk kl. 5 a, Janek Jadczuk kl. 7 b, Jakub Jurkowski SP 3 Międzyrzec Podl.
    III miejscePiotr Uss, Marceli Semeniuk, Alan Piotrowicz, Krzysztof Romaniuk, Maciek Pasternak kl. 6 a, Piotr Głuchowski SP im. J. Korczaka

Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2021/2022 w piłce siatkowej chłopców

Nauczyciele przygotowujący uczniów do zawodów sportowych
p. Joanna Biała – Sobieraj, p. Maciej Sobieraj.

UCZNIOWIE SZKOŁY W KADRACH WOJEWÓDZKICH

  • Reprezentanci Kadry Wojewódzkiej Nadziei Olimpijskich w Piłce Siatkowej:
    Szymon Janicki, Mateusz Gryciuk, Jakub Maliszewski, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek kl. 8 a
  • Kadra Wojewódzka Młodzika OOM (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) w Piłce Siatkowej:
    Igor Czyrko, Szymon Smoliński 7 c
    Szymon Chałas, Mateusz Geresz kl. 7 a (udział w OOM Suwałki)
    Szymon Smoliński kl. 7 c – konsultacja kadry regionalnej SOS

ZAWODY  OGÓLNOPOLSKIE

  • V miejsce – Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej 18–20.03.2022
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk – kl. 8 a,
    Kacper Zalewski kl. 8 b, Szymon Chałas kl. 7 a
  • II miejsce, srebrny medal – Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików w Opolu Lubelskim 25.09.2021
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk – kl. 8 a, Kacper Zalewski kl. 8 b, Szymon Chałas, Mateusz Geresz kl. 7 a

ZAWODY  WOJEWÓDZKIE

  • I miejsce, zloty medal – Mistrzostwa Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców 06.04.2022
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk kl. 8 a
    Kacper Zalewski kl. 8 b
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. „czwórki” 18.03.2022
    Adrian Sadowski, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 aArtur Jędrych kl. 7 dSzymon Maliszewski kl. 6 aJan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b,
    Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk kl. 5 a
  • III miejsce, brązowy medal – Mistrzostwa  Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców 10.06.2022Mikołaj Szymanek,  Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk kl. 8 a
  • Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „dwójki”.  28.05.2022
    II miejsce, srebrny medal – 
    Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a, Karol Karwowski z Międzyrzeckiej Trójki (AWANS do Mistrzostw Polski)
  • VI miejsce – Patryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć kl. 4 a
  • VIII miejsce – Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak, Marcel Michalczuk kl. 4 a
  • Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „trójki”. 28.05.2022
    I miejsce, złoty medal – 
    Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski z Międzyrzeckiej Trójki (AWANS do Mistrzostw Polski)
  • IV miejsce – Ignacy Romaniuk, Bartłomiej Perz, Alan Piotrowicz, Piotr Uss kl. 5 a
  • VI miejsce – Marceli Semeniuk kl. 5a, Jan Jadczuk kl. 6 b, Piotr Głuchowski
  • XII miejsce – Jakub Sierpotowski, Krzysztof Romaniuk, Maciej Pasternak, Jakub Adamowski kl. 5 a
  • Mistrzostwa Województwa w Minisiatkówce Chłopców „Kinder Joy of Moving” „czwórki”. 28.05.2022

I miejsce, złoty medal – Adrian Sadowki, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Szymon Smoliński kl. 7 c, Oskar Chrościcki z Nałęczowa (AWANS do Mistrzostw Polski)

  • V miejsce – Szymon Maliszewski kl. 6 a, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b, Piotr Jakóbczuk, Michał Dawidziuk kl. 7 a, Dawid Daniluk kl. 6 a.
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Piłce Siatkowej sezon 2021/2022 03.2022
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk kl. 8 a
    Kacper Zalewski kl. 8 b, Szymon Chałas kl. 7 a
  • I miejsce, złoty medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Siatkówce Plażowej 11.06.2022 Mikołaj Szymanek, Sebastian Mirończuk kl. 8 a
  • III miejsce, brązowy medal – Mistrzostwa Województwa Młodzików w Siatkówce Plażowej 11.06.2022 Mateusz Gryciuk, Jakub Maliszewski kl. 8 a
  • II miejsce, srebrny medal – Mistrzostwa Województwa Kadetów w Piłce Siatkowej sezon 2021/2022
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk kl. 8 a.
  • Turnieje o Mistrzostwo Województwa Młodzików
    III miejsce –
     Kraśnik 16-17.10.2021
    II miejsce – Biała Podlaska 27.11.2021

I miejsce – Lublin 15.01.2022
III miejsce – 
Opole Lubelskie 27.02.2022
I miejsce –
 Lublin 05.03.2022

Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk – kl. VIII a, Kacper Zalewski kl. VIII b, Szymon Chałas kl. VII a

  • Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. trójki 05.12.2021
    I miejsce – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a

IV miejsce – Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk kl. 5a, Jan Jadczuk kl. 6 b

  • Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Chłopców w Lublinie kat. dwójki 05.12.2021

II miejsce – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a

  • Turniej Minisiatkówski Chłopców w Opolu Lubelskim dwójki 14.05.2022
    II miejsce 
    – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a, Karol Karwowski
    VI miejsce – Patryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć
    VII miejsce – Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak
  • Turniej Minisiatkówski Chłopców w Opolu Lubelskim trójki 14.05.2022
    I miejsce
     – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski

III miejsce – Marceli Semeniuk kl. 5a, Jan Jadczuk kl. 6 b, Piotr Głuchowski

IV miejsce – Ignacy Romaniuk, Bartłomiej Perz, Alan Piotrowicz, Piotr Uss kl. 5 a

  • ZAWODY REJONOWE
  • I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców 30.03.2022
    Szymon Janicki, Jakub Maliszewski, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk, Mikołaj Szymanek, Jakub Steckiewicz, Szymon Ostapski, Mateusz Kwiatkowski, Kacper Michaluk kl. 8 a
    Kacper Zalewski kl. 8 b
  • I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców 01.06.2022 Międzyrzec Podlaski
    Mikołaj Szymanek, Mateusz Gryciuk, Sebastian Mirończuk kl. 8 a
  • I miejsce – ½ Mistrzostw Województwa Igrzyska Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kat. „czwórki” 14.03.2022
    Adrian Sadowski, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 aArtur Jędrych kl. 7 d, Szymon Smoliński 7 c, Szymon Maliszewski kl. 6 aJan Jadczuk, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b,
    Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk kl. 5 a
  • Rejonowy Turniej Minisiatkówki Chłopców Kinder Joy of Moving
    Międzyrzec Podlaski 27.03. 2022
    DWÓJKI

    I miejsce – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a, Karol Karwowski
    II miejsce – Patryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć kl. 4 a
    IV miejsce – Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak kl. 4 a
  • TRÓJKI
    II miejsce
     – Jan Jadczuk kl. 6 b, Marceli Semeniuk kl. 5 a, Piotr Głuchowski
    III miejsce – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 a, Jakub Jurkowski
    V miejsce – Alan Piotrowicz, Ignacy Romaniuk, Bartłomiej Perz kl. 5 a
  • CZWÓRKI

I miejsce – Adrian Sadowki, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Artur Jędrych kl. 7 d, Oskar Chrościcki
IV miejsce – Szymon Maliszewski kl. 6 a, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b, Piotr Jakóbczuk, Michał Dawidziuk kl. 7 a, Szymon Smoliński kl. 7c

  • Rejonowy Turniej Minisiatkówki Chłopców Kinder Joy of Moving
    Biała Podlaska 02.04. 2022
    DWÓJKI

    I miejsce – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński kl. 4 a
    III miejsce – Patryk Maliszewski, Oskar Kolano, Norbert Myć kl. 4 a
    IV miejsce – Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak kl. 4 a
  • TRÓJKI
    I miejsce
     – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Wiktor Najdyhor kl. 5 aJakub Jurkowski
    II miejsce
     – Jan Jadczuk kl. 6 b, Marceli Semeniuk kl. 5 a, Piotr Głuchowski
  • CZWÓRKI

I miejsce – Adrian Sadowki, Bartosz Gwiaździński, Michał Jasiński kl. 7 a, Artur Jędrych kl. 7 d, Oskar Chrościcki
III miejsce – Szymon Maliszewski kl. 6 a, Jakub Żeleźnicki kl. 6 b, Piotr Jakóbczuk, Michał Dawidziuk kl. 7 a, Szymon Smoliński kl. 7c, Dawid Daniluk kl. 6 a