Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Wycieczka klasy 4a Roskosz Ginące zawody. Warsztaty cukiernicze.

Uczniowie klasy 4a podczas wizyty w Roskoszy w  Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP miały okazję poznać warsztat cukiernika a następnie pod nadzorem instruktora przystąpić do tradycyjnego wypieku ciasteczek drożdżowych z marmoladą  i makiem. Samodzielnie i z wielkim zaangażowaniem zagniatały i wałkowały ciasto nadziewały i formowały ciasteczka.

W oczekiwaniu na wypiek ciasteczek dzieci zwiedziły w obiektach wioski warsztaty i pracownie wyposażone w odpowiedni sprzęt do nauki zawodów ginących: kamieniarza, zduna, piekarza, cukiernika, tkacza, rymarza, kowala, dekarza/strzecharza i kołodzieja.