Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Wizyta w Warsztatowni- grupa Liski

13.12. 2023r. grupa liski udała się do Moc uśmiechu – Centrum Rozrywki Kreatywnej. Na początku dzieci spotkały prawdziwego Mikołaja, którego musiały obudzić.  Następnie dzieci poznawały pracownię razem z Elfem. Były zabawy przy muzyce, śpiewanie piosenek, oglądanie pierników oraz granie na syntezatorze. Na zakończenie przedszkolaki wykonały świąteczną choinkę. Wizyta w warsztatowi wzbudziła wiele pozytywnych emocji u najmłodszych i będzie zapamiętana przez długi czas.