Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Wizyta w Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej

19.04.2023r. dzieci z grupy „0”  odwiedziły Bibliotekę Publiczną Filia nr 6 w Białej Podlaskiej. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.  Zobaczyły także jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci oglądały książeczki, tworzyły sieć, poszukiwały wyjścia z labiryntu oraz tworzyły zakładkę do książki. Przedszkolaki znakomicie sobie poradziły. Pani bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Następnie zaprezentowała i dała do obejrzenia dzieciom różnorodne książeczki z działu dziecięcego. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały.  Na zakończenie otrzymaliśmy książeczkę do naszej przedszkolnej biblioteczki. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze.