Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Warsztaty w muzeum gr. „0”

11.05.2023 gr.” 0”  wybrała się do Muzeum Południowego Podlasia. Na początku przedszkolaki zwiedzały Parku Radziwiłłów. Następnie udały się do muzeum, aby zapoznać się z twórczością Bazylego Albiczuka.  Na warsztatach  dzieci ozdabiały talerze przy użyciu specjalnych farb do malowania ceramiki na zimno. Efekty prac są niesamowite. To był dzień pełen wrażeń, który na długo zapadnie nam w pamięci.