Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Warsztaty w muzeum gr. „0”

11.05.2023 gr.” 0”  wybrała się do Muzeum Południowego Podlasia. Na początku przedszkolaki zwiedzały Parku Radziwiłłów. Następnie udały się do muzeum, aby zapoznać się z twórczością Bazylego Albiczuka.  Na warsztatach  dzieci ozdabiały talerze przy użyciu specjalnych farb do malowania ceramiki na zimno. Efekty prac są niesamowite. To był dzień pełen wrażeń, który na długo zapadnie nam w pamięci.