Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Warsztaty „Finansowy Elementarz”

9.05.2023r. w naszym Przedszkolu odbyły się warsztaty z projektu “Finansowy Elementarz”. Projekt realizowany jest przez Fundację Banku Millennium we współpracy z Fundacją Verba. Głównym celem projektu Finansowy Elementarz jest odpowiedź na pytanie skąd się wzięły pieniądze i do czego są potrzebne.
Ciekawym elementem wykorzystanym w czasie zajęć był cykl książek z Panem Sebastianem, który stał się przewodnikiem dla dzieci w zgłębianiu tajemnic dotyczących pieniędzy, mechanizmów planowania wydatków i oszczędzania. Dzięki temu wiedza ekonomiczna została przekazana dzieciom w lekkiej, zrozumiałej dla kilkulatków formie.
Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom
i książeczkę.
Szczególne dziękujemy Annie Jabłkowskiej z Fundacji Verba,  Sandrze Sawickie z Fundacji Banku Millenium, Maciejowi Markowskiemu i Renacie Derlukiewicz z oddziału Banku Millenium w Białej Podlaskiej.