Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Warsztaty „Finansowy Elementarz”

9.05.2023r. w naszym Przedszkolu odbyły się warsztaty z projektu “Finansowy Elementarz”. Projekt realizowany jest przez Fundację Banku Millennium we współpracy z Fundacją Verba. Głównym celem projektu Finansowy Elementarz jest odpowiedź na pytanie skąd się wzięły pieniądze i do czego są potrzebne.
Ciekawym elementem wykorzystanym w czasie zajęć był cykl książek z Panem Sebastianem, który stał się przewodnikiem dla dzieci w zgłębianiu tajemnic dotyczących pieniędzy, mechanizmów planowania wydatków i oszczędzania. Dzięki temu wiedza ekonomiczna została przekazana dzieciom w lekkiej, zrozumiałej dla kilkulatków formie.
Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom
i książeczkę.
Szczególne dziękujemy Annie Jabłkowskiej z Fundacji Verba,  Sandrze Sawickie z Fundacji Banku Millenium, Maciejowi Markowskiemu i Renacie Derlukiewicz z oddziału Banku Millenium w Białej Podlaskiej.