Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

W zdrowym ciele zdrowy duch

„W zdrowym ciele zdrowy duch” – pod takim hasłem upłynął miniony tydzień w świetlicy szkolnej. Nauczyciele świetlicy rozmawiali z dziećmi o zdrowym i aktywnym trybie życia oraz zdrowym odżywianiu. W ramach świetlicy dzieci uczestniczyły w zajęciach rekreacyjno-sportowych, które miały na celu zachęcić je do podejmowania aktywności fizycznej, pokazać, że sport pomaga zachować zdrowie, rozwija sprawność i  kondycję fizyczną. Uczy tolerancji, przyjaźni i współpracy w zespole.

Jeżeli zadbamy o swoje ciało, to skutkiem będzie nasz dobry nastrój i samopoczucie!