Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

W zdrowym ciele zdrowy duch

„W zdrowym ciele zdrowy duch” – pod takim hasłem upłynął miniony tydzień w świetlicy szkolnej. Nauczyciele świetlicy rozmawiali z dziećmi o zdrowym i aktywnym trybie życia oraz zdrowym odżywianiu. W ramach świetlicy dzieci uczestniczyły w zajęciach rekreacyjno-sportowych, które miały na celu zachęcić je do podejmowania aktywności fizycznej, pokazać, że sport pomaga zachować zdrowie, rozwija sprawność i  kondycję fizyczną. Uczy tolerancji, przyjaźni i współpracy w zespole.

Jeżeli zadbamy o swoje ciało, to skutkiem będzie nasz dobry nastrój i samopoczucie!