Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Turniej kostki Rubika

7 czerwca nasi uczniowie: Maciej Kiryła i Szymon Niedźwiedź z klasy 8 b oraz Anton Nevzghliadenko z klasy 8 d wzięli udział w I Międzyszkolnym Turnieju w układaniu kostki Rubika, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Białej Podlaskiej. Wszyscy trzej zakwalifikowali się do finałowej dziesiątki, a Maciej Kiryła znalazł się wśród szóstki nagrodzonych otrzymując wyróżnienie. Wszystkim gratulujemy.