orlik

Orlik

To były fantastyczne sportowe emocje….. Zdobyliśmy złoty medal w kategorii „trójki” i brązowy w „czwórkach”.

Podwójny awans naszych siatkarzy do Mistrzostw Polski w Minisiatkówce Kinder Joy of Moving,
Katowice 2024.
W Finale Wojewódzkim rozgrywek minisiatkówki Kinder Joy of Moving, który odbył się w Lublinie uczestniczyło 6 zespołów składających się z uczniów klasy sportowej 6a, 5a i 4a.
Chłopcy znaleźli się w gronie 12 najlepszych zespołów województwa lubelskiego wyłonionych drogą eliminacji.

TRÓJKI
1 miejsce, złoty medal i awans do Mistrzostw Polski – Karol Maj, Krystian Smoleń, Kacper Szołucha i Karol Karwowski z SP 3 w Międzyrzecu Podl.
9 miejsce – Piotr Hryciuk, Alex Sagan, Bartek Dejneka, Alan Kupiński.
10 miejsce – Mateusz Gajosz, Karol Wsuł, Szymon Mochnacz, Leon Dudziński, Kacper Darczuk.

CZWÓRKI
3 miejsce, brązowy medal i awans do Mistrzostw Polski – Hubert Mościcki,  Norbert Myć, Oskar Kolano, Karol Maj, Karol Karwowski.
5 miejsce – Paweł Hordjewicz, Patryk Maliszewski, Krystian Smoleń, Mateusz Wawrzak, Khachik Aslanyan, Marcel Michalczyk.

DWÓJKI
10 miejsce – Adam Jakóbczuk, Kuba Szymański, Szymon Firsiuk.

Gratulacje!!! To była piękna walka i świetna gra w waszym wykonaniu.
Nasi siatkarze reprezentują Uczniowski Klub Sportowy „Serbinów” i uczestniczą w Projekcie MSiT Siatkarskie Ośrodki Szkolne