Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Świąteczne warsztaty z rodzicami – grupa Jagódki

Przedszkolaki z grupy Jagódki zaprosiły swoich najbliższych na zajęcia otwarte pt. „Święta – lampion bożonarodzeniowy”. Celem zajęć było wykonanie lampionu oraz integracja grupy. Podczas spotkania dzieci wraz z rodzicami zatańczyły taniec dla Mikołaja. Na zakończenie ozdabiały słoiczki , które na święta mogą ozdobić stół wigilijny każdego domu. Zrobiliśmy wspólne zdjęcie pamiątkowe, z naszymi lampionami.