Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

W ramach zajęć w świetlicy szkolnej dzieci uczęszczające do niej, biorą udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych na powietrzu.  Korzystają ze szkolnych obiektów: boiska i terenów zielonych przy szkole, placu zabaw, boiska orlik oraz pięknej pogody służącej aktywności na świeżym powietrzu.  Zajęcia sportowe w gronie rówieśników to niezwykle wartościowy sposób spędzania czasu wolnego. Służą rozwojowi dziecka, podnoszą ogólną sprawność i wydolność organizmu, wspomagają nie tylko motorykę, ale także rozwój umysłowy i społeczny dziecka.