Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

W ramach zajęć w świetlicy szkolnej dzieci uczęszczające do niej, biorą udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych na powietrzu.  Korzystają ze szkolnych obiektów: boiska i terenów zielonych przy szkole, placu zabaw, boiska orlik oraz pięknej pogody służącej aktywności na świeżym powietrzu.  Zajęcia sportowe w gronie rówieśników to niezwykle wartościowy sposób spędzania czasu wolnego. Służą rozwojowi dziecka, podnoszą ogólną sprawność i wydolność organizmu, wspomagają nie tylko motorykę, ale także rozwój umysłowy i społeczny dziecka.