Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

„Spójrz na fizykę”

       

Miło jest nam poinformować, że uczeń klasy 8b Maciej Kiryła został laureatem wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Spójrz na fizykę”. Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów zainteresowania fizyką oraz kształtowanie umiejętności przygotowywania i prezentowania ciekawych zjawisk i doświadczeń fizycznych. Udział w konkursie polegał na wykonaniu zdjęcia zjawiska fizycznego lub serii zdjęć doświadczenia fizycznego. Spośród 83 zgłoszeń wybrano 20 najciekawszych zdjęć i je nagrodzono. 

Serdecznie gratulujemy Maćkowi i życzymy dalszych sukcesów!