Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

„Spójrz na fizykę”

       

Miło jest nam poinformować, że uczeń klasy 8b Maciej Kiryła został laureatem wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Spójrz na fizykę”. Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów zainteresowania fizyką oraz kształtowanie umiejętności przygotowywania i prezentowania ciekawych zjawisk i doświadczeń fizycznych. Udział w konkursie polegał na wykonaniu zdjęcia zjawiska fizycznego lub serii zdjęć doświadczenia fizycznego. Spośród 83 zgłoszeń wybrano 20 najciekawszych zdjęć i je nagrodzono. 

Serdecznie gratulujemy Maćkowi i życzymy dalszych sukcesów!