Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Ślubowanie klas pierwszych

12 października w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie klas pierwszych ‍  ‍ . W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom☺️ . Po złożeniu ślubowania Prezydent miasta Pan Michał Litwiniuk dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. Wszystkim zaproszonym gościom oraz rodzicom serdecznie dziękujemy