Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Siatkarze z każdego turnieju wracają z trofeami… Nie mogło być inaczej i tym razem!!!

W miniony weekend nie tylko najstarsi siatkarze naszej szkoły świętowali podwójne zwycięstwo. Młodsi koledzy także mają powody do radości. Uczestniczyli w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki w Warszawie, także z sukcesami.

W kategorii „trójki” uczniowie klasy 5 a: Karol Maj, Krystian Smoleń, Kacper Szołucha i Karol Karwowski z UKS Trójki Międzyrzec Podlaski zajęli 2 miejsce, ulegając jedynie w finale 18:20 zespołowi Plas Warszawa.

W „czwórkach” drużyna składająca się z uczniów klasy 6 a Michał Gwiaździński, Hubert Mościcki, Norbert Myć, Patryk Maliszewski i Mateusz Wawrzak wywalczyła 3 miejsce pokonując w finale 21:17 drugi zespół gospodarzy, Metro Warszawa II.

Gratulujemy chłopcom kolejnych, wspaniałych startów. Są one nieodzownym elementem przygotowania zawodników do rozgrywek, zarówno szkolnych jak i klubowych w minisiatkówce.

Wielkie brawa i gratulacje dla trenerów i zawodników.
Jesteśmy z Was bardzo dumni!