Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Siatkarze, jak zwykle niezawodni

15.02.2023r. nasza szkoła była gospodarzem rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego – Finału Miasta Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach uczestniczyły zespoły sześciu bialskich szkół. Otwarcia zawodów dokonał przewodniczący BSZS pan Maciej Kosik i dyrektor szkoły pan Marcin Szwed.
Tradycyjnie, kolejny rok z rzędu nasi siatkarze okazali się najlepsi w mieście. Podopieczni trenerów Joanny i Macieja Sobierajów z kompletem zwycięstw uplasowali się na I miejscu, II miejsce zajęła SP 9, III miejsce – SP 2.
Brawo chłopcy i trenerzy. Życzymy powodzenia w kolejnym etapie – ½ finału mistrzostw województwa, który również odbędzie się w naszej szkole 22.02.2023r.
Reprezentację naszej szkoły tworzą uczniowie klasy sportowej i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Szkole Podstawowej nr 6: Mateusz Geresz, Filip Szubarczyk, Michał Jasiński, Adrian Sadowski, Piotr Jakóbczuk, Iwo Lasota, Michał Dawidziuk kl. 8a, Szymon Smoliński, Igor Czyrko – kl. 8c, Artur Jędrych, Jakub Żeleźnicki kl. 7b, Szymon Maliszewski kl. 7a, Oleksandr Batiuk kl. 8d.