Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Siatkarze, jak zwykle niezawodni

15.02.2023r. nasza szkoła była gospodarzem rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego – Finału Miasta Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach uczestniczyły zespoły sześciu bialskich szkół. Otwarcia zawodów dokonał przewodniczący BSZS pan Maciej Kosik i dyrektor szkoły pan Marcin Szwed.
Tradycyjnie, kolejny rok z rzędu nasi siatkarze okazali się najlepsi w mieście. Podopieczni trenerów Joanny i Macieja Sobierajów z kompletem zwycięstw uplasowali się na I miejscu, II miejsce zajęła SP 9, III miejsce – SP 2.
Brawo chłopcy i trenerzy. Życzymy powodzenia w kolejnym etapie – ½ finału mistrzostw województwa, który również odbędzie się w naszej szkole 22.02.2023r.
Reprezentację naszej szkoły tworzą uczniowie klasy sportowej i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Szkole Podstawowej nr 6: Mateusz Geresz, Filip Szubarczyk, Michał Jasiński, Adrian Sadowski, Piotr Jakóbczuk, Iwo Lasota, Michał Dawidziuk kl. 8a, Szymon Smoliński, Igor Czyrko – kl. 8c, Artur Jędrych, Jakub Żeleźnicki kl. 7b, Szymon Maliszewski kl. 7a, Oleksandr Batiuk kl. 8d.