Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Przyjrzyjmy się zjawisku depresji

Drodzy Uczniowie, przyjrzyjmy się dzisiaj zjawisku depresji. W ramach udziału w projekcie „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo” Nasza Szkoła otrzymała przejrzyste infografiki zawierające najważniejsze informacje dotyczące tej choroby. Czym jest, ilu ludzi się z nią zmaga, jakie są konsekwencje nieleczonej depresji, kiedy należy udać się po pomoc do specjalisty oraz w jaki sposób jej zapobiegać? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskacie czytając załączone grafiki.