Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Przyjrzyjmy się zjawisku depresji

Drodzy Uczniowie, przyjrzyjmy się dzisiaj zjawisku depresji. W ramach udziału w projekcie „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo” Nasza Szkoła otrzymała przejrzyste infografiki zawierające najważniejsze informacje dotyczące tej choroby. Czym jest, ilu ludzi się z nią zmaga, jakie są konsekwencje nieleczonej depresji, kiedy należy udać się po pomoc do specjalisty oraz w jaki sposób jej zapobiegać? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskacie czytając załączone grafiki.