Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Przedszkolak – mądry konsument

W piątek w Urzędzie Miasta odbyło się podsumowanie konkursu ekologicznego. Był to III Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny dla najmłodszych pokoleń: „Przedszkolak – mądry konsument”. Celem konkursu było promowanie wśród dzieci zachowań ekologicznych podczas dokonywania zakupów. Co kupować, aby być eko? Jak kupować, aby ograniczyć ilość śmieci? Ile kupować, aby chronić środowisko.

Dyplomy oraz nagrody uczestnikom konkursów wręczył prezydent Michał Litwiniuk , naczelnik Gabinetu Prezydenta Wojciech Sosnowski oraz naczelnik Wydziału Edukacji, kultury i Sportu Stanisław Romanowski.

Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom z oddziału 0 ,,b”  – Hani i Ignacemu oraz Bartusiowi z grupy 5 – latków ,,Pszczółki’’.