Potrójne „złoto” i awans siatkarzy do mistrzostw Polski.

Po raz kolejny wielkich, sportowych emocji dostarczyli najmłodsi siatkarze naszej szkoły z klas sportowych i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym Serbinów Biała Podlaska.

Uczestniczyli w Finale Mistrzostw Województwa rozgrywek minisiatkówki Kinder Joy of Moving, w Lublinie. Znaleźli się w gronie najlepszych, siatkarskich drużyn województwa lubelskiego, wyłonionych w wyniku eliminacji.
W trzech kategoriach chłopcy uzyskali awans do Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving, które odbędą się na początku wakacji w Gliwicach.

CZWÓRKI tworzyli uczniowie klasy VI:

1 miejsce, i awans do MP wywalczyli – Wiktor Najdyhor, Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Ignacy Romaniuk, Janek Jadczuk, Jakub Jurkowski.

9 miejsce – Piotr Uss, Alan Piotrowicz, Piotr Głuchowski, Marceli Semeniuk, Krzysztof Romaniuk, Maciek Pasternak.

TRÓJKI reprezentowali uczniowie klasy V a:

1 miejsce i awans do MP uzyskali – Michał Gwiaździński, Hubert Mościcki,  Norbert Myć, Patryk Maliszewski.

4 miejsce – Oskar Kolano, Khachik Aslanyan, Mateusz Wawrzak, Marcel Michalczyk.

7 miejsce – Paweł Hordjewicz, Remek Baj, Olek Krześliński, Filip Obrępalski.

DWÓJKI, to uczniowie klasy IV a:

1 miejsce, i awans do MP – Karol Maj, Karol Karwowski – z Międzyrzeckiej Trójki.

5 miejsce – Krystian Smoleń, Piotr Hryciuk, Alan Kupiński.

Wszyscy chłopcy spisali się znakomicie!!! Zarówno Ci, którzy sięgnęli po najwyższe trofeum, jak i Ci, którzy rywalizację zakończyli nieco poza podium.
Wielkie brawa i gratulacje należą się chłopcom i ich trenerom – Joannie i Maciejowi Sobierajom oraz Pawłowi Wasiakowi.