![]()
Podwójny brąz dla SP nr 6 w Białej Podlaskiej! ![]()
Ogromny sukces odnieśli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej podczas Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej. Zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców wywalczyła brązowe medale, potwierdzając swoją przynależność do grona najlepszych zespołów w województwie lubelskim.
Drużyna chłopców: Karol Maj, Hubert Mościcki, Karol Karwowski
Opiekun: Maciej Sobieraj
Drużyna dziewcząt: Julia Dejneka, Michalina Pykacz, Maja Pasieka
Opiekun: Grzegorz Piszcz
To efekt ciężkiej pracy, wielu godzin treningów, sportowej pasji i wielkiego zaangażowania. Jesteśmy dumni z naszych zawodniczek i zawodników, którzy godnie reprezentowali szkołę oraz Białą Podlaską na arenie wojewódzkiej.
Gratulujemy medalistom i trenerom!
Brawo Szóstka!























