Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Podwójne zwycięstwo siatkarzy !!!

Znakomity turniej rozegrali w miniony weekend nasi siatkarze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy „Serbinów”. W III Turnieju o Mistrzostwo Województwa Młodzików startowały dwa nasze zespoły i obydwa spisały się rewelacyjnie!

Pierwszy zespół grający w I lidze rozgrywał zawody w Świdniku. Wygrał wszystkie mecze po 2:0 i zajął I miejsce w turnieju. W drodze do zwycięstwa pokonał drużyny: LKPS Lublin, MKS Stal Poniatowa i Avię Świdnik.
Zwycięski zespół tworzyli: Szymon Smoliński, Artur Jędrych, Patryk Rogulski, Olivier Bogucki, Wiktor Najdyhor, Janek Jadczuk, Ignacy Romaniuk, Marcel Mackiewicz, Jakub Żeleźnicki, Szymon Maliszewski.

Drugi zespół rywalizujący w II lidze rozgrywał zawody we własnej hali. Pokonał wszystkich rywali: UKS Olimp Opole Lubelskie, UKS Orlik Łuków i MKS Kraśnik i uplasował się na                 I miejscu premiowanym awansem do I ligi.
Zespół wystąpił w składzie: Michał Dawidziuk, Alan Piotrowicz, Piotr Uss, Jakub Jurkowski, Krzysztof Romaniuk, Piotr Głuchowski, Marceli Semeniuk, Michał Gwiaździński, Jakub Adamowski.

Gratulacje za super turniej dla naszych siatkarzy i trenerów. Tak trzymać !!!