Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół.

12 października  delegacja naszej szkoły na czele z panem dyrektorem Marcinem Szwedem wzięła udział w uroczystości Podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Bialskich Szkół za rok 2022/23.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej uplasowaliśmy się na V miejscu, w kategorii Igrzyska Dzieci na VIII.Puchary i dyplomy dla naszej szkoły odebrali nauczyciele wychowania fizycznego oraz reprezentanci szkoły w siatkówce: Paulina Zaremba, Olivier Bogucki, Karolina Nuszkaluk, Wiktor Najdyhor.

Ponadto podczas tej uroczystości nauczyciele wychowania fizycznego Joanna Biała –  Sobieraj, Grzegorz Piszcz i Maciej Sobieraj otrzymali listy gratulacyjne za wybitne sukcesy i osiągnięcia z uzdolnioną sportowo młodzieżą.

Siatkarze i siatkarki naszej szkoły w ubiegłym roku szkolnym dokonali nie lada sportowego wyczynu. Wywalczyli 5 złotych medali  i 1 srebrny w Mistrzostwach Województwa w kategorii IMS – kl. VIII-VII, ID – kl. VI-V oraz w siatkówce plażowej. To prawie wszystko co można było zdobyć…… Gratulujemy sportowcom i ich trenerom!!!