Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół.

12 października  delegacja naszej szkoły na czele z panem dyrektorem Marcinem Szwedem wzięła udział w uroczystości Podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Bialskich Szkół za rok 2022/23.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej uplasowaliśmy się na V miejscu, w kategorii Igrzyska Dzieci na VIII.Puchary i dyplomy dla naszej szkoły odebrali nauczyciele wychowania fizycznego oraz reprezentanci szkoły w siatkówce: Paulina Zaremba, Olivier Bogucki, Karolina Nuszkaluk, Wiktor Najdyhor.

Ponadto podczas tej uroczystości nauczyciele wychowania fizycznego Joanna Biała –  Sobieraj, Grzegorz Piszcz i Maciej Sobieraj otrzymali listy gratulacyjne za wybitne sukcesy i osiągnięcia z uzdolnioną sportowo młodzieżą.

Siatkarze i siatkarki naszej szkoły w ubiegłym roku szkolnym dokonali nie lada sportowego wyczynu. Wywalczyli 5 złotych medali  i 1 srebrny w Mistrzostwach Województwa w kategorii IMS – kl. VIII-VII, ID – kl. VI-V oraz w siatkówce plażowej. To prawie wszystko co można było zdobyć…… Gratulujemy sportowcom i ich trenerom!!!