Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Podsumowanie Szkolnego Konkursu „Jan Paweł II – Papież Prawdy”

Zdjęcie Jana Pawła II

Osiemnasty maja 2023 roku to niezwykła data w kalendarzu. W tym dniu cała Polska uroczyście obchodzi 103 rocznicę urodzin Karola Wojtyły, który w 1978 roku opuścił umiłowaną ojczystą ziemię, bliskie sercu góry i wysuszył do Rzymu, aby czuwać nad Kościołem Świętym i jego wiernymi.

Nasza szkoła także włączyła się do uczczenia tego niezmiernie ważnego wydarzenia. W ramach współpracy z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym  zorganizowano konkurs plastyczny upamiętniający osobę Jana Pawła II pod tytułem  „ Jan Paweł II – Papież Prawdy”.

Konkurs był przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych obejmujących klasy IV-VI oraz klasy VII –VIII. Wzięło w nim udział 13 uczniów naszej szkoły. Pamiątkowe dyplomy zostaną przekazane uczniom po rozstrzygnięciu konkursu.

 Gratuluję naszym uczniom zdolności artystycznych w kultywowania pamięci  o  Papieżu Polaku i życzę  dalszych sukcesów.

Oto wybrane prace uczestników konkursu.

Organizator konkursu:

G. Franczuk