Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Podsumowanie Szkolnego Konkursu „Jan Paweł II – Papież Prawdy”

Zdjęcie Jana Pawła II

Osiemnasty maja 2023 roku to niezwykła data w kalendarzu. W tym dniu cała Polska uroczyście obchodzi 103 rocznicę urodzin Karola Wojtyły, który w 1978 roku opuścił umiłowaną ojczystą ziemię, bliskie sercu góry i wysuszył do Rzymu, aby czuwać nad Kościołem Świętym i jego wiernymi.

Nasza szkoła także włączyła się do uczczenia tego niezmiernie ważnego wydarzenia. W ramach współpracy z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym  zorganizowano konkurs plastyczny upamiętniający osobę Jana Pawła II pod tytułem  „ Jan Paweł II – Papież Prawdy”.

Konkurs był przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych obejmujących klasy IV-VI oraz klasy VII –VIII. Wzięło w nim udział 13 uczniów naszej szkoły. Pamiątkowe dyplomy zostaną przekazane uczniom po rozstrzygnięciu konkursu.

 Gratuluję naszym uczniom zdolności artystycznych w kultywowania pamięci  o  Papieżu Polaku i życzę  dalszych sukcesów.

Oto wybrane prace uczestników konkursu.

Organizator konkursu:

G. Franczuk