Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Mistrz Rachowania”

04 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Klas Trzecich „Mistrz Rachowania”. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Pan Stanisław Romanowski. Honorowy patronat nad konkursem sprawował Pan Michał Litwiniuk Prezydent Miasta Biała Podlaska. Konkurs zorganizowały p. Agnieszka Mieleszczuk, p. Ewa Romaniuk, p. Małgorzata Szendel. W finale znalazło się 23 uczniów. Wszystkim uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Klas Trzecich dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.