Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Klas Trzecich

21 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Klas Trzecich Szkół Podstawowych w Białej Podlaskiej. Honorowy Patronat nad konkursem sprawował Pan Michał Litwiniuk Prezydent Miasta Biała Podlaska. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych uczniów, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia, promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki. Uczniowie podczas konkursu rozwiązywali 13 zadań, które wymagały oprócz wiadomości matematycznych również umiejętności logicznego myślenia. W ścisłym finale znalazło się „Szesnastu Najlepszych z Najlepszych”, którzy odebrali nagrody i dyplomy z rąk Wicedyrektora SP6 p. Grzegorza Szyca i Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu p. dr Stanisława Romanowskiego. Wszystkim uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Klas Trzecich dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.