Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Klas Trzecich

21 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Klas Trzecich Szkół Podstawowych w Białej Podlaskiej. Honorowy Patronat nad konkursem sprawował Pan Michał Litwiniuk Prezydent Miasta Biała Podlaska. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych uczniów, kształtowanie samodzielnego i twórczego myślenia, promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki. Uczniowie podczas konkursu rozwiązywali 13 zadań, które wymagały oprócz wiadomości matematycznych również umiejętności logicznego myślenia. W ścisłym finale znalazło się „Szesnastu Najlepszych z Najlepszych”, którzy odebrali nagrody i dyplomy z rąk Wicedyrektora SP6 p. Grzegorza Szyca i Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu p. dr Stanisława Romanowskiego. Wszystkim uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Klas Trzecich dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.