Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Pasowanie na przedszkolaka – grupa liski

 

Dnia 8.10.2023r. w naszym przedszkolu odbyło się  Pasowanie na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy  przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed rodzicami.

Podczas uroczystości „liski” zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Razem ze swoimi kolegami i koleżankom  przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, rozwiązywały zagadki oraz tańczyły.

Po zakończonej części pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i medal.  Po części artystycznej, dzieci  zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.