Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Pasowanie na przedszkolaka – grupa liski

 

Dnia 8.10.2023r. w naszym przedszkolu odbyło się  Pasowanie na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy  przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed rodzicami.

Podczas uroczystości „liski” zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Razem ze swoimi kolegami i koleżankom  przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, rozwiązywały zagadki oraz tańczyły.

Po zakończonej części pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i medal.  Po części artystycznej, dzieci  zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.