Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Olivier Bogucki kl. 7 a powołany na zgrupowanie kadry Polski U-14

Uczeń naszej szkoły Olivier Bogucki z klasy sportowej 7a otrzymał powołanie na na zgrupowanie kadry POLSKI U-14. Olivier znalazł się w gronie najlepszych i najbardziej perspektywicznych zawodników z Polski tej kategorii wiekowej. Będzie zdobywał cenne doświadczenie i doskonalił swoje siatkarskie umiejętności pod okiem trenerów kadry Polski U-14. Jest to ogromne wyróżnienie i zaszczyt znaleźć się w takim znakomitym gronie zawodników. Olivier, trzymamy kciuki !!!