Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Nasza Biblioteka przemieniła się w Stumilowy Las!

Z okazji obchodzonego 18 stycznia Dnia Kubusia Puchatka, najsłynniejszy miś na świecie i jego przyjaciele zawitali do biblioteki. Przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w lekcjach bibliotecznych, podczas których wysłuchali fragmentu opowieści A.A. Milne, dowiedzieli się paru ciekawostek z życia autora „Kubusia Puchatka” oraz poznali pierwowzór książkowego Krzysia. Poza tym, wzięli udział w zabawach rodem ze Stumilowego Lasu – przypinali ogon Kłapouchemu i starali się przechytrzyć pszczoły. A na koniec, po Małym Conieco dla oczu, uszu i rączek, przyszła pora na słodkości dla brzuszków i nasi goście mieli okazję spróbować ulubionego przysmaku Kubusia Puchatka – miodu!