Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Nasi siatkarze rywalizowali w czwartym turnieju o Mistrzostwo Województwa Młodzików.

W zawodach wystąpiły dwa nasze zespoły. Nasz pierwszy zespół grający w I lidze rozgrywał swoje mecze w Kraśniku. Uplasował się na III miejscu, za zespołem Olimp Opole Lubelskie/Tempo Chełm i MKS Kraśnik.

Reprezentację zespołu tworzyli: Mateusz Geresz, Filip Szubarczyk, Michał Jasiński, Szymon Huczko, Michał Dawidziuk kl. 8 a, Szymon Smoliński, Igor Czyrko kl. 8 c, Szymon Maliszewski kl. 7 a, Artur Jędrych, Jakub Żeleźnicki kl. 7 b oraz Mateusz Karwowski, Piotr Falkiewicz.

W II lidze, która odbywała się w Białej Podlaskiej walczyli nasi szóstoklasiści (dwa lata młodsi od swoich rywali), którzy w klasyfikacji końcowej zajęli II miejsce, za zespołem SP 4 Łuków.

Drugi zespół wystąpił w składzie: Olivier Bogucki, Wiktor Najdyhor, Ignacy Romaniuk, Marcel Mackiewicz, Piotr Uss, Marceli Semeniuk, Alan Piotrowicz, Krzysztof Romaniuk kl. 6 a, Janek Jadczuk kl. 7b oraz Piotr Głuchowski i Jakub Jurkowski.

Gratulujemy chłopcom i trenerom. Życzymy jak najlepszych wyników w piątym, ostatnim turnieju.