Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Nasi siatkarze rywalizowali w czwartym turnieju o Mistrzostwo Województwa Młodzików.

W zawodach wystąpiły dwa nasze zespoły. Nasz pierwszy zespół grający w I lidze rozgrywał swoje mecze w Kraśniku. Uplasował się na III miejscu, za zespołem Olimp Opole Lubelskie/Tempo Chełm i MKS Kraśnik.

Reprezentację zespołu tworzyli: Mateusz Geresz, Filip Szubarczyk, Michał Jasiński, Szymon Huczko, Michał Dawidziuk kl. 8 a, Szymon Smoliński, Igor Czyrko kl. 8 c, Szymon Maliszewski kl. 7 a, Artur Jędrych, Jakub Żeleźnicki kl. 7 b oraz Mateusz Karwowski, Piotr Falkiewicz.

W II lidze, która odbywała się w Białej Podlaskiej walczyli nasi szóstoklasiści (dwa lata młodsi od swoich rywali), którzy w klasyfikacji końcowej zajęli II miejsce, za zespołem SP 4 Łuków.

Drugi zespół wystąpił w składzie: Olivier Bogucki, Wiktor Najdyhor, Ignacy Romaniuk, Marcel Mackiewicz, Piotr Uss, Marceli Semeniuk, Alan Piotrowicz, Krzysztof Romaniuk kl. 6 a, Janek Jadczuk kl. 7b oraz Piotr Głuchowski i Jakub Jurkowski.

Gratulujemy chłopcom i trenerom. Życzymy jak najlepszych wyników w piątym, ostatnim turnieju.