orlik

Orlik

Nasi najmłodsi siatkarze zdominowali turniej eliminacyjnym w ramach ogólnopolskich rozgrywek Kinder Joy of Moving w Międzyrzecu Podlaskim wygrywając w każdej kategorii.

Zgodnie z ideą rozgrywek Kinder – NIECH RADOŚĆ ZAWSZE WYGRA!, radości i sportowych emocji nie brakowało i to zarówno zawodnikom, jak i rodzicom, którzy gorąco kibicowali swoim dzieciom.

Młodzi siatkarze rywalizowali w trzech kategoriach: dwójki rocz. 2012, trójki rocz.2011, czwórki rocz. 2010. Naszą reprezentację tworzyli uczniowie klasy sportowej IV a, V a, VI a i Siatkarskich Ośrodków Szkolnych reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy „Serbinów”.

Wszyscy spisali się znakomicie. Gratulacje i wielkie brawa należą się zawodnikom i trenerom.

Oto nasze lokaty:

Kategoria „DWÓJKI” rocznik 2012:

I miejsce – UKS Serbinów I – Karol Maj, Krystian Smoleń, Karol Karwowski (Międzyrzec Podl.)
II miejsce – UKS Serbinów II–Kacper Szołucha, Piotr Hryciuk, Alan Kupiński
VIII miejsce – UKS Serbinów III – Alex Sagan, Bartek Dejneka
IX miejsce – UKS Serbinów IV – Leon Dudziński, Mateusz Gajosz, Karol Wsuł
X miejsce – UKS Serbinów V – Szymon Mochnacz, Kacper Darczuk

Kategoria „TRÓJKI” rocznik 2011:

I miejsce – UKS Serbinów II – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński, Patryk Maliszewski, Norbert Myć
III miejsce – UKS Serbinów I – Khachik Aslanyan, Oskar Kolano, Marcel Michalczyk, Mateusz Wawrzak
V miejsce – UKS Serbinów III – Paweł Hordjewicz, Remek Baj, Olek Krześliński, Dominik Kierczuk

Kategoria „CZWÓRKI” rocznik 2010:

I miejsce – UKS Serbinów I – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Ignacy Romaniuk, Janek Jadczuk, Jakub Jurkowski, Wiktor Najdyhor
V miejsce – UKS Serbinów II– Piotr Uss,Piotr Głuchowski,Alan Piotrowicz, Krzysio Romaniuk, Marceli Semeniuk, Maciek Pasternak

Kolejny turniej eliminacyjny odbędzie się w Białej Podlaskiej i to my będziemy jego gospodarzem. Serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w dowiezieniu dzieci na zawody.