Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Nasi najmłodsi siatkarze zdominowali turniej eliminacyjnym w ramach ogólnopolskich rozgrywek Kinder Joy of Moving w Międzyrzecu Podlaskim wygrywając w każdej kategorii.

Zgodnie z ideą rozgrywek Kinder – NIECH RADOŚĆ ZAWSZE WYGRA!, radości i sportowych emocji nie brakowało i to zarówno zawodnikom, jak i rodzicom, którzy gorąco kibicowali swoim dzieciom.

Młodzi siatkarze rywalizowali w trzech kategoriach: dwójki rocz. 2012, trójki rocz.2011, czwórki rocz. 2010. Naszą reprezentację tworzyli uczniowie klasy sportowej IV a, V a, VI a i Siatkarskich Ośrodków Szkolnych reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy „Serbinów”.

Wszyscy spisali się znakomicie. Gratulacje i wielkie brawa należą się zawodnikom i trenerom.

Oto nasze lokaty:

Kategoria „DWÓJKI” rocznik 2012:

I miejsce – UKS Serbinów I – Karol Maj, Krystian Smoleń, Karol Karwowski (Międzyrzec Podl.)
II miejsce – UKS Serbinów II–Kacper Szołucha, Piotr Hryciuk, Alan Kupiński
VIII miejsce – UKS Serbinów III – Alex Sagan, Bartek Dejneka
IX miejsce – UKS Serbinów IV – Leon Dudziński, Mateusz Gajosz, Karol Wsuł
X miejsce – UKS Serbinów V – Szymon Mochnacz, Kacper Darczuk

Kategoria „TRÓJKI” rocznik 2011:

I miejsce – UKS Serbinów II – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński, Patryk Maliszewski, Norbert Myć
III miejsce – UKS Serbinów I – Khachik Aslanyan, Oskar Kolano, Marcel Michalczyk, Mateusz Wawrzak
V miejsce – UKS Serbinów III – Paweł Hordjewicz, Remek Baj, Olek Krześliński, Dominik Kierczuk

Kategoria „CZWÓRKI” rocznik 2010:

I miejsce – UKS Serbinów I – Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Ignacy Romaniuk, Janek Jadczuk, Jakub Jurkowski, Wiktor Najdyhor
V miejsce – UKS Serbinów II– Piotr Uss,Piotr Głuchowski,Alan Piotrowicz, Krzysio Romaniuk, Marceli Semeniuk, Maciek Pasternak

Kolejny turniej eliminacyjny odbędzie się w Białej Podlaskiej i to my będziemy jego gospodarzem. Serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w dowiezieniu dzieci na zawody.