orlik

Orlik

Nasi siatkarze byli dziś najlepsi…..

01.04.2023r. byliśmy gospodarzem  drugiego turnieju minisiatkówki chłopców z cyklu “Kinder Joy of Moving”.
Naszą reprezentację tworzyli uczniowie klasy sportowej 4 a, 5 a, 6 a i Siatkarskich Ośrodków Szkolnych reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy „Serbinów” działający przy naszej szkole.

Chłopcy spisali się znakomicie. W każdej kategorii zajęli czołowe miejsca. Gratulacje i wielkie brawa  za zaangażowanie, determinację i świetną grę.
Teraz czekamy na klasyfikację końcową po dwóch turniejach i dowiemy się kto uzyskał awans do finału wojewódzkiego Kinder, który odbędzie się pod koniec kwietnia w Lublinie.

Zgodnie z ideą rozgrywek Kinder propagującą zdrowy styl życia, młodzi zawodnicy oprócz siatkarskich zmagań aktywnie spędzili czas wolny, doskonale bawili się, czerpali radość z ruchu i uprawiania sportu. Licznie zgromadzeni rodzice zgotowali gorący doping swoim dzieciom. Dziękujemy, że byliście z nami.

Oto nasze lokaty:
Kategoria „DWÓJKI” klasa 4 a:
1 miejsce – UKS Serbinów I – Karol Karwowski (Trójka Międzyrzec Podl.), Karol Maj
2 miejsce – UKS Serbinów II – Krystian Smoleń, Piotr Hryciuk
4 miejsce – UKS Serbinów III – Kacper Szołucha, Alan Kupiński
8 miejsce – UKS Serbinów IV – Alex Sagan, Bartek Dejneka
9 miejsce – UKS Serbinów V – Leon Dudziński, Mateusz Gajosz, Szymon Mochnacz, Karol Wsuł

Kategoria „TRÓJKI” klasa 5 a:
1 miejsce – UKS Serbinów II – Hubert Mościcki, Michał Gwiaździński, Patryk Maliszewski, Norbert Myć
2 miejsce – UKS Serbinów I – Khachik Aslanyan, Oskar Kolano, Marcel Michalczyk, Mateusz Wawrzak
5 miejsce – UKS Serbinów III – Paweł Hordjewicz, Remek Baj, Olek Krześliński, Filip Obrępalski

Kategoria „CZWÓRKI” klasa 6 a, 7 b: