Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Najpiękniejsze strofy o miłości

Miłość w jej różnych przejawach towarzyszy nam przez całe życie. Właśnie temu wiecznemu i pięknemu uczuciu poświęcona jest wystawa „Najpiękniejsze strofy o miłości” eksponowana na holu przed biblioteką szkolną. W oparciu o nią w klasach siódmych i ósmych prowadzane są spotkania poetyckie, których celem jest poruszanie serc, rozbudzanie wrażliwości oraz kształtowanie umiejętności dostrzegania piękna poetyckiego języka literackiego. Zapraszamy!