Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Najpiękniejsze strofy o miłości

Miłość w jej różnych przejawach towarzyszy nam przez całe życie. Właśnie temu wiecznemu i pięknemu uczuciu poświęcona jest wystawa „Najpiękniejsze strofy o miłości” eksponowana na holu przed biblioteką szkolną. W oparciu o nią w klasach siódmych i ósmych prowadzane są spotkania poetyckie, których celem jest poruszanie serc, rozbudzanie wrażliwości oraz kształtowanie umiejętności dostrzegania piękna poetyckiego języka literackiego. Zapraszamy!