Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Miejskie obchody 83 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

1 września odbyły się miejskie uroczystości upamiętniające 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Obchody rozpoczęły się w kościele św. Anny uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny. Po Mszy Świętej nastąpił przemarsz delegacji, władz miasta, służb mundurowych i pocztów sztandarowych na Plac Wolności pod historyczne Miejsce Straceń, gdzie oddano cześć i szacunek walczącym za wolność Ojczyzny. W uroczystościach uczestniczyła również delegacja naszej szkoły.