Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Miejskie obchody 83 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

1 września odbyły się miejskie uroczystości upamiętniające 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Obchody rozpoczęły się w kościele św. Anny uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny. Po Mszy Świętej nastąpił przemarsz delegacji, władz miasta, służb mundurowych i pocztów sztandarowych na Plac Wolności pod historyczne Miejsce Straceń, gdzie oddano cześć i szacunek walczącym za wolność Ojczyzny. W uroczystościach uczestniczyła również delegacja naszej szkoły.