Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Mickiewicz-czy wiecie, że…

Każdy zna Adama Mickiewicza jako jednego z największych poetów polskiego romantyzmu, naszego narodowego wieszcza. Ale czy wiecie, że patron naszej szkoły pracował jako nauczyciel i lubił spacerować po cmentarzach? Poznajcie kilka ciekawostek z życia autora „Pana Tadeusza”.

W związku ze zbliżającym się Dniem patrona szkoły zapraszamy do zapoznania się z wystawką informacyjną poświęcona Adamowi Mickiewiczowi. Została ona przygotowana przez nauczycieli bibliotekarzy, a eksponowana jest na korytarzu przy sali 103.