Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Mamy 3 miejsce w Finale Miasta w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców.

Reprezentacja chłopców klas czwartych w składzie: Krystian Smoleń, Piotr Maj, Kacper Szołucha, Piotr Hryciuk klasa 4 a, Tymek Gierej klasa 4 b zdobyła III miejsce w trójboju lekkoatletycznym. W zawodach rywalizowało dziewięć bialskich szkół podstawowych.
Nasi chłopcy spisali się znakomicie i suma wyników całej nasze reprezentacji dała nam miejsce na podium.
Najszybszy w naszej ekipie był Kacper Szołucha – 9,18s w biegu na 60m. Kacper również osiągnął najlepszy wynik w skoku w dal – 4,05 m. Najdłuższym rzutem piłeczką palantową popisał się Karol Maj – 35 m. Najlepszy łączny wynik w trzech konkurencjach w naszej ekipie: zdobył Krystian Smoleń.

W zawodach startowały także nasze dziewczęta w składzie: Lena Bedra, Hania Bagłaj, Wiktoria Pykasz, Amelka Skowron z klasy 4 a oraz Hania Dragan, Nino Zakhariashvili z klasy 4c. Zdobyły VI miejsce.

Brawo dziewczęta i chłopcy!!!