Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Koncert kolęd i pastorałek klas 1-3

21 grudnia w naszej szkole odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów  klas 1-3. Uczniowie zaśpiewali tradycyjne kolędy i współczesne pastorałki opowiadające o Bożym Narodzeniu. Uroczystość uświetnili swoją obecnością pan dyrektor Marcin Szwed i pani pedagog Marzena Czech, którzy włączyli się do wspólnego kolędowania. Na zakończenie koncertu Pan Dyrektor złożył świąteczne życzenia uczniom, rodzicom i nauczycielom.