Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Kolejny złoty medal siatkarzy! Najlepsi w województwie…

Wielkim sukcesem zakończył się dzisiejszy udział młodych siatkarzy naszej szkoły w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Minisiatkówce Chłopców kategoria „czwórki” w Świdniku. Chłopcy zdobyli złoty medal i tytuł mistrza województwa.
(Tydzień temu taki sam tytuł wywalczyli starsi koledzy z klasy VIII i VII, którzy są mistrzami województwa nieprzerwanie od 2018 roku w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej).

Nasi siatkarze po raz kolejny potwierdzają swoją znakomitą dyspozycję i umiejętności. Chłopcy zdecydowanie, bez straty seta wygrali grupę eliminacyjną. W finale pokonali 2:0 SP 6 w Kraśniku, III miejsce zajęła SP 21 w Lublinie.

Zwycięski zespół tworzą uczniowie klasy sportowej VI a, V a ,VII a, Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego i Uczniowskiego Klubu Sportowego „Serbinów”: