Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Kolejne udane zawody naszych najmłodszych siatkarzy

Tym razem chłopcy reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy „Serbinów” uczestniczyli w XXXII Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki w Lublinie oraz Wola-Cup w Warszawie.

Kategorię „trójki” reprezentowali nasi piątoklasiści z klasy 5a.
Kolejne świetne zawody rozegrała nasza drużyna „trójek”. W Lublinie zespół w składzie: Karol Maj (otrzymał wyróżnienie najlepszego zawodnika w turnieju), Krystian Smoleń, Kacper Szołucha i Piotr Hryciuk zdobył 1 miejsce.

Drugi zespół w kategorii „trójek”: Bartosz Dejneka, Alex Sagan i Szymon Mochnacz uplasował się na 5 miejscu, zaś trzeci w składzie: Leon Dudziński, Karol Wsuł, Mateusz Gajosz i Kacper Darczuk zajął 7 miejsce.

„Czwórki” reprezentowali uczniowie klasy 6a. Oni także mogą zaliczyć Mikołajkowy Turniej do udanych. Ekipa: Hubert Mościcki, Norbert Myć, Michał Gwiaździński, Patryk Maliszewski zajęła 2 miejsce.
Drugi zespół grający w składzie: Oskar Kolano, Mateusz Wawrzak, Khachik Aslanyan, Remek Baj, Marcel Michalczyk zajął 5 miejsce.

Nasze „dwójeczki” z klasy 4a, pośród 24 startujących zespołów zajęły 7 miejsce – Adam Jakóbczuk i Jakub Szymański oraz 9 miejsce – Szymon Firsiuk, Piotr Baj i Staś Szyc.

Kolejny turniej, w którym uczestniczył nasz pierwszy zespół „trójek” to Wola-Cup w Warszawie. W zawodach rywalizowało 19 zespołów, z czego ponad dziesięć to ubiegłoroczni finaliści Mistrzostw Polski. W tym silnie obsadzonym turnieju zajęliśmy 6 miejsce.

To były kolejne udane, dwa siatkarskie weekendy, fajne sportowe emocje, rywalizacja z nowymi graczami, nowe doświadczenia i umiejętności i aktywnie spędzony czas wolny. Nie zwalniamy tempa i przygotowujemy się do kolejnych startów………

Nasi siatkarze są uczniami klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 6 i uczestniczą w Projekcie MSiT – Siatkarskie Ośrodki Szkolne.