Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
orlik

Orlik

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Klasa lll B w Stacji Pogotowia Ratunkowego

Uczniowie klasy lll b z wychowawcą Aliną Sosik odwiedzili Stację Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Białej Podlaskiej. Ratownicy Medyczni bardzo szczegółowo z wielką cierpliwością przekazali informacje dotyczące swojej pracy, zaznajomili z wyposażeniem ambulansu i w sposób praktyczny pokazali jak udziela się pierwszej pomocy. Na zakończenie wizyty uczniowie otrzymali pamiątkowe prezenty. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i cenne informacje.