3 czerwca Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole kiermasz słodkości. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu oświetleniowego na szkolne dyskoteki. Serdecznie dziękujemy rodzicom i uczniom za przygotowanie wypieków.
















3 czerwca Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole kiermasz słodkości. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu oświetleniowego na szkolne dyskoteki. Serdecznie dziękujemy rodzicom i uczniom za przygotowanie wypieków.



