Gdy startują nasi siatkarze, to zawsze z sukcesami…

Kolejne z rzędu, dwa sportowe weekendy przyniosły wiele emocji związanych z występami najmłodszych siatkarzy naszej szkoły.

Drugi turniej eliminacyjny Kinder Joy of Moving Region Północ we własnej hali wypadł rewelacyjnie.

Nasze lokaty:
CZWÓRKI – 1 , 2, 4
TRÓJKI – 1, 2, 3, 5
DWÓJKI – 7, 8, 10,11

Turniej Minisiatkówki Chłopców MOSiR Trójka CUP to wspaniała atmosfera, mnóstwo pozytywnych emocji i sportowa rywalizacja.

Lokaty naszych drużyn:
TRÓJKI – 1, 3, 4, 9
DWÓJKI – 2, 6, 9

Wiele siatkarskiego doświadczenia i dobra robota chłopcy!
Dalej trenujemy, bo już za tydzień Wielki Finał Wojewódzki Kinder Joy of Moving i walka o awanse do Mistrzostw Polski w Minisiatkówce.

Siatkarską reprezentację naszej szkoły w poszczególnych kategoriach tworzą uczniowie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Szkole Podstawowej nr 6:

„CZWÓRKI” klasa VI: Hubert Mościcki, Norbert Myć, Oskar Kolano, Karol Maj, Patryk Maliszewski, Paweł Hordjewicz, Mateusz Wawrzak, Krystian Smoleń, Marcel Michalczyk, Remek Baj, Khachik Aslanyan, Aleksander Krześliński, Dominik Kierczuk, Anton Lehashev.

„TRÓJKI” klasa V: Karol Maj, Krystian Smoleń, Karol Karwowski SP 3 w Międzyrzecu Podl., Kacper Szołucha, Piotr Hryciuk, Alex Sagan, Bartek Dejneka, Alan Kupiński, Leon Dudziński, Szymon Mochnacz, Karol Wsuł, Mateusz Gajosz, Kacper Darczuk.

„DWÓJKI” klasa IV: Adam Jakóbczuk, Jakub Szymański, Szymon Firsiuk, Piotr Baj, Michał Pilipiuk, Maciek Sierakowski, Emil Nestoruk, Wojtek Reduch, Gabryś Sadowski.

Wielkie brawa chłopcy i trenerzy.