Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Finał konkursu „Z ekologią na Ty”

Dnia 13.04.2023r w Urzędzie Miasta Biała Podlaska odbył się finał międzyszkolnego konkursu „Z ekologią na Ty”, w którym wzięły udział wszystkie bialskie szkoły podstawowe. Każdą szkołę reprezentowało 3  uczniów wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Naszą placówkę reprezentowali: Martyna Michałowska kl.8c, Michał Bednarek kl.8c i Piotr Jakóbczuk kl.8a. Ogłoszenie wyników odbędzie się w tę sobotę w przedsiębiorstwie WOD-KAN podczas miejskiego Sprzątania Świata. Na uczniów czekają cenne nagrody. Trzymamy kciuki za naszych finalistów.