Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Finał konkursu „Z ekologią na Ty”

Dnia 13.04.2023r w Urzędzie Miasta Biała Podlaska odbył się finał międzyszkolnego konkursu „Z ekologią na Ty”, w którym wzięły udział wszystkie bialskie szkoły podstawowe. Każdą szkołę reprezentowało 3  uczniów wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Naszą placówkę reprezentowali: Martyna Michałowska kl.8c, Michał Bednarek kl.8c i Piotr Jakóbczuk kl.8a. Ogłoszenie wyników odbędzie się w tę sobotę w przedsiębiorstwie WOD-KAN podczas miejskiego Sprzątania Świata. Na uczniów czekają cenne nagrody. Trzymamy kciuki za naszych finalistów.