Wejście główne
Biblioteka - logo
plan lekcji 100x100
Logo Turnieju Szkół

Dzień Rodziny gr. „0” 30.05.2023r.

Dzień Rodziny 30.05.2023r. gr. 0

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji 30 maja 2023r. zerówka wystąpiła dla swoich najbliższych. Dzieci wystąpiły w programie artystycznym w którym rodzice brali również aktywny udział- mamy rysowały portrety dzieci, pozowały do wspólnego zdjęcia. Tatusiowie zatańczyli taniec zbójnicki. Następnie przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane upominki a także złożyły życzenia.

Na zakończenie spotkania odbył się słodki poczęstunek. Wszyscy mieli tego dnia uśmiech na twarzach.