Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Dzień Rodziny gr. „0” 30.05.2023r.

Dzień Rodziny 30.05.2023r. gr. 0

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji 30 maja 2023r. zerówka wystąpiła dla swoich najbliższych. Dzieci wystąpiły w programie artystycznym w którym rodzice brali również aktywny udział- mamy rysowały portrety dzieci, pozowały do wspólnego zdjęcia. Tatusiowie zatańczyli taniec zbójnicki. Następnie przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane upominki a także złożyły życzenia.

Na zakończenie spotkania odbył się słodki poczęstunek. Wszyscy mieli tego dnia uśmiech na twarzach.