Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Dzień Rodziny gr. „0” 30.05.2023r.

Dzień Rodziny 30.05.2023r. gr. 0

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji 30 maja 2023r. zerówka wystąpiła dla swoich najbliższych. Dzieci wystąpiły w programie artystycznym w którym rodzice brali również aktywny udział- mamy rysowały portrety dzieci, pozowały do wspólnego zdjęcia. Tatusiowie zatańczyli taniec zbójnicki. Następnie przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane upominki a także złożyły życzenia.

Na zakończenie spotkania odbył się słodki poczęstunek. Wszyscy mieli tego dnia uśmiech na twarzach.