Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Dzień Przedszkolaka w Orzeszkowym Przedszkolu 20.09.2023

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Nasi najmłodsi mieli dziś wiele atrakcji z okazji swojego święta. Były zabawy przy muzyce, z chustą animacyjną, kino oraz malowanie twarzy. Wszystkie dzieci wspaniale się bawiły w swoich salach.