Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Dzień Dobrego Słowa

13 września 5-latki świętowały pierwszy raz po wakacjach Dzień Dobrego Słowa. Tego dnia Pszczółki przyniosły zapisane wspólnie z Rodzicami wagoniki na których widniały dobre słowa, które przywiozły z wakacji. Wagony wakacyjnego pociągu dobrych słów, wypełniły się po brzegi a nasz pociąg dotarł na stację w przedszkolu by wypełnić je jeszcze większą ilością dobrych słów. Tego dnia nie zabrakło oczywiście tradycyjnie żółtego koloru i mnóstwa uśmiechów.