Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Dzień Dobrego Słowa

13 września 5-latki świętowały pierwszy raz po wakacjach Dzień Dobrego Słowa. Tego dnia Pszczółki przyniosły zapisane wspólnie z Rodzicami wagoniki na których widniały dobre słowa, które przywiozły z wakacji. Wagony wakacyjnego pociągu dobrych słów, wypełniły się po brzegi a nasz pociąg dotarł na stację w przedszkolu by wypełnić je jeszcze większą ilością dobrych słów. Tego dnia nie zabrakło oczywiście tradycyjnie żółtego koloru i mnóstwa uśmiechów.