Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Drugie miejsce Szóstki w II Turnieju Nadziei Olimpijskich

Dnia 23.10.2022r na obiektach ZSO Nr 2 w Białej Podlaskiej odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich – II Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek. W turnieju udział wzięły cztery najlepsze zespoły z pierwszego turnieju. Turniej rozgrywany był o Puchar Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka, który dokonał oficjalnego otwarcia turnieju. Na zakończenie turnieju puchary i dyplomy wręczył Dyrektor ZSO Nr 2 w Białej Podlaskiej Marcin Szwed. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice klas sportowych SP6, IV LO i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.  Nasze siatkarki zajęły II miejsce. Dziewczęta  pokonały 2:0 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska, przegrały 0:2 z TPS Lublin i wygrały 2:0 z MKS Avia Świdnik. Po dwóch turniejach nasze siatkarki zajmują pierwsze miejsce w województwie.
Skład  zespołu SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska: Michalina Gaponiuk,
Oliwia Hromiuk, Agata Kopryjaniuk, Laila Świderek, Tamara Gaponiuk, Izabela Mróz,
Julia Polubiec, Zofia Sawicka, Lena Smoleń, Agata Tarasiuk, Karolina Nuszkaluk,
Amelia Juszczuk, Paulina Zaremba, Michalina Sadowska.