Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Drugie miejsce Szóstki w II Turnieju Nadziei Olimpijskich

Dnia 23.10.2022r na obiektach ZSO Nr 2 w Białej Podlaskiej odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich – II Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek. W turnieju udział wzięły cztery najlepsze zespoły z pierwszego turnieju. Turniej rozgrywany był o Puchar Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka, który dokonał oficjalnego otwarcia turnieju. Na zakończenie turnieju puchary i dyplomy wręczył Dyrektor ZSO Nr 2 w Białej Podlaskiej Marcin Szwed. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice klas sportowych SP6, IV LO i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.  Nasze siatkarki zajęły II miejsce. Dziewczęta  pokonały 2:0 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska, przegrały 0:2 z TPS Lublin i wygrały 2:0 z MKS Avia Świdnik. Po dwóch turniejach nasze siatkarki zajmują pierwsze miejsce w województwie.
Skład  zespołu SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska: Michalina Gaponiuk,
Oliwia Hromiuk, Agata Kopryjaniuk, Laila Świderek, Tamara Gaponiuk, Izabela Mróz,
Julia Polubiec, Zofia Sawicka, Lena Smoleń, Agata Tarasiuk, Karolina Nuszkaluk,
Amelia Juszczuk, Paulina Zaremba, Michalina Sadowska.