orlik

Orlik

Drugie miejsce Szóstki w II Turnieju Nadziei Olimpijskich

Dnia 23.10.2022r na obiektach ZSO Nr 2 w Białej Podlaskiej odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich – II Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek. W turnieju udział wzięły cztery najlepsze zespoły z pierwszego turnieju. Turniej rozgrywany był o Puchar Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka, który dokonał oficjalnego otwarcia turnieju. Na zakończenie turnieju puchary i dyplomy wręczył Dyrektor ZSO Nr 2 w Białej Podlaskiej Marcin Szwed. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice klas sportowych SP6, IV LO i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.  Nasze siatkarki zajęły II miejsce. Dziewczęta  pokonały 2:0 UKS Jagiellończyk Biała Podlaska, przegrały 0:2 z TPS Lublin i wygrały 2:0 z MKS Avia Świdnik. Po dwóch turniejach nasze siatkarki zajmują pierwsze miejsce w województwie.
Skład  zespołu SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska: Michalina Gaponiuk,
Oliwia Hromiuk, Agata Kopryjaniuk, Laila Świderek, Tamara Gaponiuk, Izabela Mróz,
Julia Polubiec, Zofia Sawicka, Lena Smoleń, Agata Tarasiuk, Karolina Nuszkaluk,
Amelia Juszczuk, Paulina Zaremba, Michalina Sadowska.