Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
orlik
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Doskonała passa naszych siatkarzy – kolejny awans do finału wojewódzkiego

Wiele siatkarsko dzieje się w naszej szkole! Niedawno pisaliśmy o wspaniałych sukcesach siatkarzy z klasy VIII i VII, a teraz młodzi siatkarze z klasy VI i V dostarczają nam sportowych emocji wygrywając kolejne zawody.

Podczas rozgrywek ½ Finału Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce Chłopców –  Igrzyska Dzieci, kategoria „czwórki”, nasza szkoła była najlepsza. 
Zdobyła I miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Świdniku 17.03.2023r. Życzymy chłopcom powodzenia i trzymamy kciuki, gdyż stawką finału jest złoty medal i tytuł mistrza województwa oraz reprezentowanie województwa lubelskiego w zawodach ogólnopolskich.

II miejsce w zawodach zajęła SP 3 w Międzyrzecu Podlaskim, III miejsce – SP 4 w Łukowie.

Zwycięski zespół tworzą uczniowie klasy sportowej VI a, V a ,VII a i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego:
Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Janek Jadczuk, Ignacy Romaniuk, Piotr Uss, Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk, Krzysztof Romaniuk, Wiktor Najdyhor, Michał Gwiaździński, Hubert Mościcki, Jakub Adamowski.

Gratulujemy chłopcom i ich trenerom!