Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

Doskonała passa naszych siatkarzy – kolejny awans do finału wojewódzkiego

Wiele siatkarsko dzieje się w naszej szkole! Niedawno pisaliśmy o wspaniałych sukcesach siatkarzy z klasy VIII i VII, a teraz młodzi siatkarze z klasy VI i V dostarczają nam sportowych emocji wygrywając kolejne zawody.

Podczas rozgrywek ½ Finału Mistrzostw Województwa w Minisiatkówce Chłopców –  Igrzyska Dzieci, kategoria „czwórki”, nasza szkoła była najlepsza. 
Zdobyła I miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Świdniku 17.03.2023r. Życzymy chłopcom powodzenia i trzymamy kciuki, gdyż stawką finału jest złoty medal i tytuł mistrza województwa oraz reprezentowanie województwa lubelskiego w zawodach ogólnopolskich.

II miejsce w zawodach zajęła SP 3 w Międzyrzecu Podlaskim, III miejsce – SP 4 w Łukowie.

Zwycięski zespół tworzą uczniowie klasy sportowej VI a, V a ,VII a i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego:
Olivier Bogucki, Marcel Mackiewicz, Janek Jadczuk, Ignacy Romaniuk, Piotr Uss, Alan Piotrowicz, Marceli Semeniuk, Krzysztof Romaniuk, Wiktor Najdyhor, Michał Gwiaździński, Hubert Mościcki, Jakub Adamowski.

Gratulujemy chłopcom i ich trenerom!