Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

Czytanie jest super!

Pod tym hasłem odbywa się cykl zajęć bibliotecznych promujących czytelnictwo. Lekcje przeznaczone są dla uczniów klas 2-8 i odbywają się w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Na zajęciach uczniowie dowiadują się jak czytanie książek wpływa na ich rozwój emocjonalny, psychiczny i intelektualny oraz jak rozwija ich pomysłowość i kreatywność, a także pobudza wyobraźnię i fantazję.

Chętni mogą też wziąć udział w konkursach z nagrodami.