Wejście główne
sos 100x100

SOS

Więcej
Micek TV 100x100

TV

Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher

Teacher

Więcej
Logo Dostępna Szkoła

Dostępna

Więcej
Logo Stołówka

Stołówka

Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko

Lodowisko

Więcej
Logo Dostępność nauczycieli

Dostępność

nauczycieli
Logo laboratoria przyszłości

Laboratoria

Przyszłości
Wolontariat logo

Wolontariat

Więcej
Biblioteka - logo

Biblioteka

Więcej
plan lekcji 100x100

Plan

Lekcji
Logo Turnieju Szkół

Turniej

Szkół

„Brzydkie kaczątko” w bibliotece

W ramach obchodów majowego Tygodnia Bibliotek (8-15 maja) przygotowaliśmy dla naszych uczniów inscenizację jednej z najpiękniejszych baśni H. Ch. Andersena „Brzydkie kaczątko”. W przedstawieniach uczestniczyły przedszkolaki z Orzeszkowego Przedszkola oraz uczniowie wszystkich klas 1-4. Na podstawie baśni uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych mieli okazję porozmawiać o emocjach i uczuciach, towarzyszących nam w codziennych relacjach. Cieszymy się, że nasz trud został doceniony, a zajęcia podobały się i uczniom i nauczycielom. Dziękujemy za pochwały i słowa zachęty.