Wejście główne
sos 100x100
Więcej
Micek TV 100x100
Więcej
Logo projektu Be Innovative Teacher
Więcej
Logo Dostępna Szkoła
Więcej
Logo Stołówka
Więcej
Na obrazku widoczna jest para łyżew figurowych oraz napis lodowisko
Więcej
Logo Dostępność nauczycieli
Więcej
Logo laboratoria przyszłości
Więcej
Wolontariat logo
Więcej
Biblioteka - logo
Więcej
plan lekcji 100x100
Więcej
Logo Turnieju Szkół
Więcej

„Brzydkie kaczątko” w bibliotece

W ramach obchodów majowego Tygodnia Bibliotek (8-15 maja) przygotowaliśmy dla naszych uczniów inscenizację jednej z najpiękniejszych baśni H. Ch. Andersena „Brzydkie kaczątko”. W przedstawieniach uczestniczyły przedszkolaki z Orzeszkowego Przedszkola oraz uczniowie wszystkich klas 1-4. Na podstawie baśni uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych mieli okazję porozmawiać o emocjach i uczuciach, towarzyszących nam w codziennych relacjach. Cieszymy się, że nasz trud został doceniony, a zajęcia podobały się i uczniom i nauczycielom. Dziękujemy za pochwały i słowa zachęty.